2737
2734
عنوان

****در مورد زردی نوزاد سئوال دارم****

9749 بازدید | 15 پست
بچه دوستم 3 هفته زود بدنیا اومده و زردی گرفته.
2 روز بستری بوده و مرخصش کردن.الان بیلی روبینش 13.
به نظر شما دوباره ببردش بیمارستان؟
لطفآ بگین چه کارهایی انجام بده و چه خوراکیهایی برای مامانش (که میخواد شیرش بده ) خوبه یا بده.
ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ترنجبین معجزه میکنه پسر منم وقتی به دنیا اومد زردی شدید داشت و 10 روز تو دستگاه و زیر نور مخصوص (photo trapy) و دیگه میخواستن خونش رو عوض کنن که از ایران برام ترنجبین فرستادن و به محض اینکه ترنجبین رو بهش دادیم بیلی روبین شروع به پایین اومدن کرد و خدا رو شکر خوب شد شما هم امتحان کنین امیدوارم هرچه زودتر خوب بشه.
2740
عزیزم فقط شیر مادر بهش بدید الکی هم مادرو نبندید به سردی
نی نی من هم زردی داشت تا 13 هم رفت منم خودمو بستم به مواد سرد مثل هندونه و ترنجبین و شیر خشت و هر چی شما بگید تا این که یه روز صبح دیدم نی نیم خیلی بی حاله اصلا دستا پاش شله و سرشم یه طرف افتاده و تب داره
داشتم میمردم بردمش چتد تا دکتر گفتند باید بستری بشه تا اینکه بردمش پیش دکتر خودش تا مغاینه اش کرد گفت مادر سردی خورده گفتم آره گفت کار بسیار خطرناکی کردی اگه دیرتر می اوردی شاید میرفت تو کما قبلا هم همین مشکل برای یه نفذ دیگه پیش اومده بود مادر برای پایین اوردن زردی بچش سردی زیاد خورده بود بچش رفت تو کما شما شانس اوردی زود فهمیدی فقط شیر خودتو بده زردی یه دوره 10 روزه داره خودش میاد پایین دیگه هم سردی نخور و غذاهای مقوی بخور
همین هم شد بعد از 10 روز دیگه از زردی خبری نشد
من دلم می‌خواهدخانه‌ای داشته باشم پر دوست،
کنج هر دیوارش دوست‌هایم بنشینند آرام،گل بگو گل بشنو…؛...
شرط وارد گشتن،شست و شوی دل‌هاست،شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست…روی آن با قلم سبز بهار، می‌نویسم ای یار خانه‌ی ما اینجاست ،تا که سهراب نپرسد دیگر” خانه دوست کجاست؟"
علیرضا هم یک هفته پس از تولد زردی گرفت طوری که مجبور شدن خونشو عوض کنند. خدا رو شکر به خیر گذشت.
ولی اون موقع به من می گفتن آب انار بخورم. نمیدونم تأثیر داره یا نه ولی برای علیرضا دیگه کار از کار گذشته بود.
عزیزم مهمترین عامل
گروه خونی نی نی و گروه خونی مادر هست حتما به دکترش بگید ( که نشانگر اینهست که زردی خطرناکه یا نه )
در ضمن همین موردهم برای پسر من پیش اومد و من خیلی علمی با این قضیه برخورد کردم که متاسفانه هیچ فایده ایی نداشت و دکتر جراحی که پسرم رو برای ختنه پیشش بردیم گفت بهش آب قند بدید و واقعا معجزه کرد و پسرم خوبه خوب شد ( به شدت ادرار نی نی رو زیاد می کنه ) که باعث می شه بیلی روبین دفع بشه