2733
2739
عنوان

جذاب ترین عاشقانه ی شوهرم...😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1370 بازدید | 77 پست

@maeim1     اینم ی نمونش آخ ب ماچ😐

ﺳﺠﺎﺩﻩ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻢﺍﺳﻤﺶ ﺭﺍ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ ” ﺁﻏﻮﺵ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﺎﺯ ﺧﺪﺍ ”ﻫﺮ ﺟﺎ ﺳﺠﺎﺩﻩ ﺑﻮﺩ، ﻣﯿﺸﺪ ﺑﺎ ﺧﺪﺍ ﺧﻠﻮﺕ ﮐﺮﺩﺣﺘﯽ ﻭﺳﻂ ﺻﻒ ﻧﻤﺎﺯ ﺟﻤﺎﻋﺖﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺳﺠﺎﺩﻩ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡﺍﻣﺎ ﯾﺎﺩ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺑﺮﺍﯼ ﺧﻠﻮﺕ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﺎ ﺧﺪﺍ ﻻﺯﻡ ﻧﯿﺴﺖ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺳﺠﺎﺩﻩ ﺑﮕﺮﺩمﺗﻤﺎﻡ ﺯﻣﯿﻦ ﺳﺠﺎﺩﻩ ﺍﺳت
میگم شما صبح تا شب اینجایی بدتر از من.

ن بابا من تازه ی ساعته اومدم خانوم گلی 

ازصب نبودم 😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم عکس همسرمو قبل ازدواجمون لای کلی پول ۱۰ تومنی و بیست تومنی قدیمی گذاشته بودم تو جیبای کیف پولم قایم کرده بودم

اصلا دردسر داشت دیدنش خیلی هم نمیدیدم😂 چون دراوردنش سخت بود

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
😐 منم تو کیف شوهرم یه شعر پیدا کردم نوشته بود تو اگه باشی یا نباشی برام فرقی نداری..... برام فرقی ...

شاید همینجوری خوشش اومده از این شعر و نوشته و بی منظور بوده 😁

مثل برادرشوهرم و زنش بعده ۱۵ سال عاشق و معشوقن من فکر میکردم ماهم عاشق و معشوقیم تا اینکه یه روز مت ...

الهی بگردم برا دلت 

توهم میتونی عشق باشی 

مدارا کن 

عشق دوم مانا تره

2740

دقیقاعین ما😢

غم های من ازاینجاشروع شدهمش هفت سال بودم روزی که پدرم منوگذاشت وتاابدرفت فقط باچشام نگاه میکردم همه گریه میکردن جزمن نمیدونستم چی شده بابچهابازی میکردم مدت هاگذشت ومن فکرمیکردم بابام رفته مسافرت یروزی رفتم سراغ مامانم وگفتم مامان پس چرابابام نمی یادازمسافرت دیگه مارومیخواد؟مادرم اشک توچشاش جمع شدگفت بابات دیگه رفت تواسمون دیگه هم نمی یادمنم رفته روپله هانشستم هوابارونی بودیادمه به اسمون نگاه کردم به خداگفتم اخه خداچراباباموازم گرفتی هنوزازش سیرنشدم باباموخوب نشناختم چجوری برم مدرسه ودوستام باپدراشون روببینم ولی من بدون پدراون روزکلی گریه کردم وفهمیدم دیگه بابام رفت کسی که بمیرددیگه برنمیگرددواین قصه ی غمناک بچگیم 😢😢
2706