2733
2734
عنوان

شیاف گیاهی برای واژن

53620 بازدید | 97 پست

سلام

یه خانومی هست تو مشهد مثل ماماهای قدیمی،البته جوونه،یه شیاف هایی داره که خودش درست میکنه و درمان عفونت واژنه،و تقویت رحم.

کسی به من معرفی کرد،منم دارم استفاده میکنم و تا الان که عفونت دوباره نگرفتم،شیاف مقعدی هم داره برای رفع باد و بلغم 

کسی از این نوع شیافا استفاده کرده؟

اسمش چیه ؟ موادش چیه؟ من برای سقط از طب اسلامی یه دارو گرفتم که باید مثل شیاف داخل واژن میذاشتم

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم ادرسشو  به منم بده ؟ترشح چیزیم ازت بیرون میاد

اره،وقتی میذاری،باید نوار بعداشتی هم بذاری،چون ترشحات میاد. انگار که شیاف ذوب میشه تو دمای بدن،هودش میگه داره عفونتا رو میاره بیرون

اره،وقتی میذاری،باید نوار بعداشتی هم بذاری،چون ترشحات میاد. انگار که شیاف ذوب میشه تو دمای بدن،هودش ...

من مشهدی هستم آدرس رو بده عزبزم

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
ادرسشو به منم بدین عزیزان توروخدا

من تو تبریز هستما من واسه پسر دار شدن رفته بودم 

ای جماعت عاشقم من... عشق جذابم حسین دی.... هچکسه باش ایرمرم چون منیم اربابیم حسین دی 😭😭😭😭