2733
2739
عنوان

همه باید از این سودجویی مطلع بشن

186 بازدید | 10 پست

اخیرا شرکتی به اسم دانش بنیان اومده برای خودش

کاسب و کاری  راه انداخته و الان اگه برید تو اگهی دیوار قطعا چندین اگهی با نام کار در منزل با درامد عالی به چشم میخوره که نوشته تایپ و ترجمه و فروش محصولات واموزش و.....

نماد الکترونیکی و تایید پلیس فتا داره و برای استخدام 30 تومن میگیره ولی زمان استخدام اصلا شفاف سازی نمیکنه درسته این شرکت قانونی هست و مورد تایید اداره کار ولی و این کار به شدتتتتتتتت کلاهبرداری هست

برای مثال کار تایپ 5 صفحه برای تایپ میزارن که شما باید این 5 صفحه رو 20 تومن خریداری کنید و تایپ کنید و تحویل بدید و از میان 100 هزار نفری که این صفحات رو خریداری میکنن وتایپ میکنن تنها 100 نفر پذیرفته میشه و حقوق دریافت میکنه و بقیه هیچی

برای اموزش سرتیترهای اموزش رو میزارن شما سرتیترها رو خریداری میکنید و تدریس رو انجام میدید میزارن تو کانال های مختلف و از میان او 1000 نفری که کار تدریسو انجام داده فقط به اونیکه تو گروه بیشترین متقاضی رو داشته حقوق میدن

حالا حقیقت کارهاشونو عکس گرفتم براتون میزارم که با دیدی باز انتخاب کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وااااااي

منم گول اينجا رو خوردم 

با مسئول استخدامش حرف زدم و گفت ما چندين كار داربم مثل ادمين سايت و تبليغ و تايپ حرفه اي و معمولي و اينا 

منم گفتم اوكي تايپ معمولي رو ميخوام ٣٠ تومن واريز كردم منو برد تو گروه تايپ پيش خودم گفتم الان بهم حتما فايل ميدن ديگه !!! ولي زهي خيال باطللللللللللللللل

وقتي وار. كاناله شدم ك برا تايپ بود 

بيش از ٥٠ هزار نَفَر عضو داشت 

بعد ي فايل گذاشته بود ٢٠ هزارتومان 

ميگفت اينو تايپ كنيد و بفرستين برام 

بعد شرايط دستمزد دادنش چظوري بود ؟؟؟؟

اينكه اول فايل رو ك ميخوايم تايپ كنيم ٢/٣٠ تومن بايد پول ميداديم تا منت ميزاشتن ميداذن 

بعدشششششش دستمزد بين اون ٥٠ هزار نَفَر به ٦ نَفَر اولي تعلق ميگرفت ك اول فايل ميفرستادن 

عين مسابقه 

و جالبه قك كن ما داريم براشون تايپ ميكنيم كار ميكنيم ولي بايذ براي هر فايل كلي پول ميدادي ك منت ميزاشتن بهت بدن ك تو بري تايپ كني 

خانوادم منو پكوندن

2738
وااااااي منم گول اينجا رو خوردم  با مسئول استخدامش حرف زدم و گفت ما چندين كار داربم مثل ادمي ...

ببین اونی که هز ما برد این ماییم که بردیم😂😂😂😂😂

ولی بقیه رو اگاه کن که نرن سمتش