2733
2739
عنوان

ننه و بچا

| مشاهده متن کامل بحث + 103236 بازدید | 18888 پست
اهان پس طبیعیه حتی اگه بره بالای میلیارد

ممکنه پیش بیاد اره مخصوصا اگه طرف مشکل جسمی و روحی و مسائل مختلف تو زندگیش داره

و ممکنم هست تست اشتباه باشه باید اب خورد قبلش و متمرکز شد

هرگاه که از آرامش و سکون که پروردگار تجلی آن است دور شدی خداوند را صدا بزن. و خداوند آنجا خواهد بود. با حقیقت ، با نور ، باعشق
ممکنه پیش بیاد اره مخصوصا اگه طرف مشکل جسمی و روحی و مسائل مختلف تو زندگیش داره و ممکنم هست تست اشت ...

اگه تست ایستاده گاهی وقتا اشتباه بگه برای چیه؟

برای من تست عضله خیلی خوب جواب میده ولی دلم میخواد ایستاده هم مثل تست عضله خوب جواب بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چرا نمیفهمم این تست عضله ینی چطوری ؟ 😐😐

به الف به الف ، الف الله / الف اَلَّه يا هو / هُوَ حَى هُوَ حق هُوَ مولا / هُوَ مولانا هو / يا من لَيسَ اِلّا هو / اَللّهو اَللّهو ...
من چرا نمیفهمم این تست عضله ینی چطوری ؟ 😐😐

ببین اورانوس

تست عضله اینجوریه که یکی از دستات رو صاف نگه میداری با اون یکی دستت دوتا انگشتاتو میذازی یکم بالاتر از مچ دستت و سوال میپرسی اگه جواب نه بود دستت میاد پایین اگه اره بود عضله هات سفت میشن نمیذارن بیاریش پایین که یعنی اره

2728
اگه تست ایستاده گاهی وقتا اشتباه بگه برای چیه؟ برای من تست عضله خیلی خوب جواب میده ولی دلم میخواد ا ...

هرکسی یکی دوتا از روشای تستش از بقیه بهتر جواب میده و سریعتره اون بخاطر راحتیه ضمیر با اون روشه 

بقیه روشام با تمرین و تکرار مسلط میشی ممکنه فکرت میپره جای دیگه که تست غلط میشه 

هرگاه که از آرامش و سکون که پروردگار تجلی آن است دور شدی خداوند را صدا بزن. و خداوند آنجا خواهد بود. با حقیقت ، با نور ، باعشق
هرکسی یکی دوتا از روشای تستش از بقیه بهتر جواب میده و سریعتره اون بخاطر راحتیه ضمیر با اون روشه  ...

مرسی عزیزم

میگم تو هنوز بازم حس گیر افتاده دیگه ای داری؟ یا کامل خودتو پاک کردی؟

ببین اورانوس تست عضله اینجوریه که یکی از دستات رو صاف نگه میداری با اون یکی دستت دوتا انگشتاتو میذا ...

باور کن اصلا نمیفهمیدم که اینطوریه !!!! 

دستت درد نکنه 

سخت نیست اینطوری ؟ 

البته باید امتحان کنم ببینم چطوریه

من ایستاده رو خیلی دوست دارم . انگاری حسم خیلی نزدیکتره

به الف به الف ، الف الله / الف اَلَّه يا هو / هُوَ حَى هُوَ حق هُوَ مولا / هُوَ مولانا هو / يا من لَيسَ اِلّا هو / اَللّهو اَللّهو ...
مرسی عزیزم میگم تو هنوز بازم حس گیر افتاده دیگه ای داری؟ یا کامل خودتو پاک کردی؟

خواهش میکنم

هست ولی روی لایه های بالایی نیست

یا مثلا الان عصبی میشم بعدش چک میکنم هم اون حس گیرافتاده جدید بالا اومده هم یسذی حس که منشا و ریشه این عصبانیتن از گذشته ها برام بالام اکمده و پاکشون میکنم

در آخر کار من اینکارو میکنم

من فهمیدم وقتی هرچیز رها کنی احساس گیر افتاده موجود طلسم یا ... جاش توی بدن خالی میشه, حفره خلاء یا زخمی بوجود میاد.
بعد از پاکسازی از ضمیر ناخوداگاهتون بپرسبد یا حفره خلا یا زخمی در بدن من بوحود امده میگه بله
بعد دستتون روی قلبتون بگذارید و بگید من تمام این حفره ها رو از طریق قلبم با انرژی بیکران مثبت کائنات پر میکنم و با عشق الهی و نیروی مثبت خداوند انها را پانسمان میکنم. بعد برای تثبیت پانسمان ۲۰ بار اهنربا بکشید. با بپرسید چند بار بکشم.
اینحوری چیزای بد را پاک و چیزهای مثبت خوب جایگزین میکنیم.

2738
باور کن اصلا نمیفهمیدم که اینطوریه !!!!  دستت درد نکنه  سخت نیست اینطوری ؟  البته ...

نه اصلا سخت نیست

اتفاقا من این روشو خیلی دوست دارم نسبت به بقیه

اخه سریعتر جواب میده

برا ایستاده یکم وقفه ایجاد میشه

تلاشم واسه چی مثلا؟ این که تحت برخی دروس مورد عنایت قرار داده میشم؟😁

لا ندیدم ناامید بشی خیلی اهل تلاشی و از نظر من این عالیه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
خواهش میکنم هست ولی روی لایه های بالایی نیست یا مثلا الان عصبی میشم بعدش چک میکنم هم اون حس گیرافت ...

مرسی عزیزم  از نوشتت عکس گرفتم یادم بمونه

برای موجودا وقتی اهنربا میکشی چه جمله ای میگی؟

چطکر اسم این همه کاربر رو حفظ میکنی؟؟؟؟؟؟

دوستمونه خب 😂😂😂

2706