2752
2734
عنوان

ننه و بچا

| مشاهده متن کامل بحث + 103283 بازدید | 18889 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4794207/از-ذکری-که-حاجت-محال-گرفتم?page=1

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
آره بابا ! حالا میگیم این کوچیکشه ...  ببین اون‌سری رفتیم واسه فرشته یه شلوار بخریم . یکیو خوش ...

اون 100هم مطمئن باش دروغ گفته امگان نداره بدون سود بده اونا فله ای میارن هر کدوم پنج تومن ده تومن براشون میفته مطمئن باش ،

همشون میگن بخدا به همون قیمت که خریدم میدم

یکی از اشناها رفت مانتو بخره یه ماه قبل عید150موقع عید250،بعد عید90زده بود مطمئنا از همون 90هم کلی سود میکنه که زده

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2731
@افتابگردونم   سلام خوبی ؟

یبار نشد منو تگ کنیدا عجب ادمای بی معرفتی هستینا من شلم خیلی همش شما هارو میتگم😔✌

😬😬😬😬😬

😂😂😂😂😂

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
چینی داره میرههههههه منتها از پارو پایین 🤣🤣🤣🤣🖕🖕🖕🖕

بر منم فی الحال رفته پایین😥😥😥😥

قراره شهریور بره بالا

سلام سلام سامبولی بلاااااام 😍😍😍 صبحتون شوکولاتییییییی🤩🤩🤩 بخخخل بخخخخخخخل 🤗🤗🤗🤗

ظهر عالی متعالی

اون 100هم مطمئن باش دروغ گفته امگان نداره بدون سود بده اونا فله ای میارن هر کدوم پنج تومن ده تومن بر ...

آره راس میگی واقعا !

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
یبار نشد منو تگ کنیدا عجب ادمای بی معرفتی هستینا من شلم خیلی همش شما هارو میتگم😔✌ 😬😬😬😬😬  ...

دیوووووونه !! 💋💋💋💋💋

خو تو همیشه پیشِمونییییی 😀

آفتابگردون خیلی وقت بود نبود . گفتم ببینم کجا داره خوش میگذرونه 😍

تازه این خانم معلمم (زی‌زی) خیلی وقته نیست ! حتم دارم حاجی حسابی مشغولش کرده 😍😁😁😄

@zizi1398    

یبار نشد منو تگ کنیدا عجب ادمای بی معرفتی هستینا من شلم خیلی همش شما هارو میتگم😔✌ 😬😬😬😬😬  ...

دستت درد نکنه تگ میکنی 😍🥰🥰🥰🥰

گناه دارن ادم براشون دعا میکنه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
سلام ایستاده جون هیرویت ویتامینای گروه ب داره بجای قرص برو سبوس برنج بخر شبا قبل خواب یا صبح ناشتا ...

مرسی الهه جون

سبوس مصرف میکنم.وضع موهام خرابه. دیر بفکرشون افتادم..اصلا مو ندارم کف سرم خالی خالیه

اصلا انگیزه ای ندارم .فقط ب اصرار خانواده پیگیرم

سلام عزیزم  الان یادم نیست ولی میگردم بهت میگم  یه چیز دیگم هست شبیه پاستیل خرسیه اونو د ...

نه..ی قرصی هست بنام مارتین بسته 30تاییش 1800000😣😣برای کساییکه هورمون مردانه بالایی دارن خوبه..من که اونقدر پول ندارم.نمیتونم اعتماد کنم که واقعا راست باشه

مرسی الهه جون سبوس مصرف میکنم.وضع موهام خرابه. دیر بفکرشون افتادم..اصلا مو ندارم کف سرم خالی خالیه ...

عزیزم قرص برات کاری نمیکنه ریشه ای باید حل شه قرص مثل چسب میمونه موهاتو یمدت نگه میداره 

قرصا تموم شه دوباره میریزن

یبوست مشکلات معده و روده ای مشکلات رحم و تخمدان مشکلات خونی و کمبود مواد مغذی و ..... رو چک کن ببین ایراد از کدومه اونو رفع کن وقتی رفع شد دیگه میتونی با خیال راحت ماسک موی رویش مجدد بزنی به سرت که چندتا پیج سوگند معرفی کرد

استرسم خیلی اثر داره به موهات عشق بورز

معذرت بخواه که حواست بهشون نبوده

بعد دیگه شروع کن مراقبت ازشون  

هرگاه که از آرامش و سکون که پروردگار تجلی آن است دور شدی خداوند را صدا بزن. و خداوند آنجا خواهد بود. با حقیقت ، با نور ، باعشق
عزیزم قرص برات کاری نمیکنه ریشه ای باید حل شه قرص مثل چسب میمونه موهاتو یمدت نگه میداره  قرصا ...

استرس کارو خراب میکنه. برای هر چیز کوچیکی من استرس دارم..اصلا نمیتونم باهاش مقابله کنن..بخاطر همین روده هامم عصبی شدن..به محض استرس یبوست میگیرم..اصلا اوضام داغونه😩😩ریزش موهام اخیرا پیش نیومده..میدونمم که فایده ای نداره..زسیدگی نکردم وکلا فولیکولی نمونده که بخاد رویش مجدد داشته باشه