2733
2734
عنوان

ننه و بچا

| مشاهده متن کامل بحث + 103235 بازدید | 18888 پست
@تی_تی2     کووووجاااااییییی نیستی

سلام به همه  

درگیر نینی هستم ننه😅

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
بچه ها از دیروزه گلوم‌میخاره و تک و توک سرفه میکنم  خیلی ترسیدم 🥺🥺🥺🥺

اووووو نترس جونم من از وقتی فاطمه بدنیا اومده همینم😁

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوری ایدی کانال تلگرام دارم اون دوتا رو خودمم ندارم آیدی بدم میتونی با گوشی فرشته بری؟؟

عع ! آخه تو تاپیک خودمون گذشته بودی اون دو تا فایلو !!!!

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
اوری ایدی کانال تلگرام دارم اون دوتا رو خودمم ندارم آیدی بدم میتونی با گوشی فرشته بری؟؟

من چه قدر خنگم !! خودم تو کامپیوترم دارمش ! الان میریزم تو موبایلم 😁😁

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
2731
سلام به همه     درگیر نینی هستم ننه😅

سلام ممنی

مغزبادوم چطوره؟

هرگاه که از آرامش و سکون که پروردگار تجلی آن است دور شدی خداوند را صدا بزن. و خداوند آنجا خواهد بود. با حقیقت ، با نور ، باعشق
عع ! آخه تو تاپیک خودمون گذشته بودی اون دو تا فایلو !!!!

آره ولی از تو پیکوفایل فایلایی که وویس بود پاک کردم تعداد دانلود وویسامون بالا بود حواسم نبود واسه اهورا چرختابم پاک کردم 

توگوشیمم ندارم دیگه

هرگاه که از آرامش و سکون که پروردگار تجلی آن است دور شدی خداوند را صدا بزن. و خداوند آنجا خواهد بود. با حقیقت ، با نور ، باعشق
من چه قدر خنگم !! خودم تو کامپیوترم دارمش ! الان میریزم تو موبایلم 😁😁

😅😅😅خب خداروشکر 

ای وای ! من کلا از دست رفتم 😑

خودم تو گوشیم داشتمشون 😅

2738
اره ولی خب من معمولا باز و ساده بیشتر دوست دارم 

من موهام پره خودم نمیتونم صافش کنم خوب 

وزم داره چیزی ندارم بزنم بخوابه

چون آرایشگاهم نمیرم گفتم جمع و جور درست کنم 

هوا هم گرمه اگه باز باشه کلافم میکنه و اگه خدا بخواد بتونم تحمل کنم اون مدلو چون کشیده میشه ابروهامم میره بالاتر بهتره واسه همین تصمیم گرفتم جمع کنم

ولی خب اگه نتونم فشارشو تحمل کنم مدل باز پاپیون درست میکنم احتمالا 

من موهام پره خودم نمیتونم صافش کنم خوب  وزم داره چیزی ندارم بزنم بخوابه چون آرایشگاهم نمیرم گ ...

گوجه‌ای رو هم امتحان کن . از بالای بالا ببند 

گوجه‌ای رو هم امتحان کن . از بالای بالا ببند 

اوااااا اصلا یادم رفته بود من خیلی مدل گوجه ای ۲ تایی دوست دارم 🤔🤔🤔🤔🤔🤔

ولی موهام کوتاهه خوب میشه؟

اصلا نمیدونم میتونم گوجه ای کنم یا نه

اگه بالای بالا جمع کنم پشت سرم بد نمیشه؟پخ میشه 🤔

من کلا فرم کلم این جوریه متاسفانه پشت سرم کمه 

اوااااا اصلا یادم رفته بود من خیلی مدل گوجه ای ۲ تایی دوست دارم 🤔🤔🤔🤔🤔🤔 ولی موهام کوتاهه خوب م ...

اگه کوتاه باشه خب پاپیون رو هم نمیتونی ببندی که ! 

حالا ک پشت سرتو میبینه 😅 ببند . مهم اینه که از جلو خوشگل میشی 😀😀😀😀

اگه کوتاه باشه خب پاپیون رو هم نمیتونی ببندی که !  حالا ک پشت سرتو میبینه 😅 ببند . مهم اینه ک ...

من چرا واقعا پشت سرم صافه؟

الان یادش افتادم حالا باید غصه اونو بخورم 

پاپیونو دیشب امتحانی بستم با دستم شد ولی گوجه ای باید بپیچه حالا اونم امتحان میکنم شاید اوکی بود مرسی گفتی😚😚😚

ای وای ! من کلا از دست رفتم 😑 خودم تو گوشیم داشتمشون 😅

😂😂😂😂 عاشقتم

من چرا واقعا پشت سرم صافه؟ الان یادش افتادم حالا باید غصه اونو بخورم  پاپیونو دیشب امتحانی بس ...

قربونت 😚😚

فکر کنم موقعی که نوزاد بودی سرتو رو بالش جابه‌جا نمیکردن ، برای همین سرت صاف شده پشتش

2706