2737
2739
عنوان

ننه و بچا

| مشاهده متن کامل بحث + 103236 بازدید | 18888 پست
نه..ی قرصی هست بنام مارتین بسته 30تاییش 1800000😣😣برای کساییکه هورمون مردانه بالایی دارن خوبه..من ک ...

آهان اینو تا حالا نشنیدم 

آره واقعا گرونه یعنی واسه ما گرونه واسه اونا خیلی معمولیه زرت زرت میخورن 🥺

علت ریزشت هورمونیه؟

دلم خرید میخواااااد  هیییچ بیرون نمیرم قزوین قرمز شده  دلم میخواد برم باشگاه بعد برم سال ...

الهی که ریشه کن شه ویروسش 🤲🤲🤲🤲🤲🤲

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی که ریشه کن شه ویروسش 🤲🤲🤲🤲🤲🤲

ایشالا 

هرگاه که از آرامش و سکون که پروردگار تجلی آن است دور شدی خداوند را صدا بزن. و خداوند آنجا خواهد بود. با حقیقت ، با نور ، باعشق
دیوووووونه !! 💋💋💋💋💋 خو تو همیشه پیشِمونییییی 😀 آفتابگردون خیلی وقت بود نبود . گفتم ببینم کج ...

😬😬😬 ی دوماه نبودم سراغمو نگرفتین😛😛😛😛

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2731
دستت درد نکنه تگ میکنی 😍🥰🥰🥰🥰 گناه دارن ادم براشون دعا میکنه

خواهش،شوخی کردم بابا

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

سلام بچا

برا خواهرزادم دعا کنین دکتر گفته ممکنه کرونا گرفته باشه.

بچم دوماه بیشتر تو خونه زندانی بود هیچ جا تفریح نداشت اومد شمال ،خونواده شوهر اجیم مریضش کردن.ساعتشیش جواب ازمایشش میاد.دعا کنید زود خوب بشه بچم.قلبم داره میترکه.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
سلام بچا برا خواهرزادم دعا کنین دکتر گفته ممکنه کرونا گرفته باشه. بچم دوماه بیشتر تو خونه زندانی ب ...

وای نههه !!!! عزیززززم 😟😟😟😟

الهی که خوب شه ... خیلی ناراحت شدم 

منم براش دعا میکنم 🤲🤲🤲🤲🤲

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
وای نههه !!!! عزیززززم 😟😟😟😟 الهی که خوب شه ... خیلی ناراحت شدم  منم براش دعا میکنم 🤲🤲🤲 ...

ممنون عزیزم

خیلی مراقب خودتون باشین

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2740
ممنون عزیزم خیلی مراقب خودتون باشین

چه قدر نگران بودی 😓😓😓

چه قدر نگران بودی 😓😓😓

قلبم داره میترکه

نمیدونم والا..این ریزش خیلی ساله که همرامه..جلوشو نگرفتم الان اصلا مو ندارم

باید به طور جدی پیگیری کنی

مطمئن باش برمیگرده 

شاید مثل اولش نشه ولی بالا خره تا حدی برمیگرده که نرمال باشه 

مامان منم قشنگ کچل شده اهمیت نمیده

رسما هیچی نداره

باید به طور جدی پیگیری کنی مطمئن باش برمیگرده  شاید مثل اولش نشه ولی بالا خره تا حدی برمیگرده ...

توکل ب خدا

ان شااله حالت عادی پیدا کنه..چون این مدلی اصلا جایی نمیتونم روسری کنار بزارم

برام دعا کنید

توکل ب خدا ان شااله حالت عادی پیدا کنه..چون این مدلی اصلا جایی نمیتونم روسری کنار بزارم برام دعا ک ...

ایشالله درست میشه به زودی 

من خودم میخواستم از زیما روغن بخرم تو تخفیف نخریدم الانم افزایش قیمت داده میشه ۴۵۰ تومن😐 بدتر از خالی شدن موهام تیکه تیکه شدنشه که واقعا گیر کردم توش