2737
2739
عنوان

دفع پروتئین و مسمومیت بارداری

73 بازدید | 2 پست

سلام دوستان این تاپیک زدم چون دیدم خیلی ها میان و می‌ترسونن مامان هارو من خودم تو ادرارم همه چی نگاتیو بود ولی دفع پروتئین +۱ زده بود با عفونت دکتر گفت شاید به خاطر عفونت مثبت نشون داده از ۲۴ دادم مشکلی نداشتم و همون  تشخیص دکتر درست بود میخوام بگم نشون دادن دفع پروتئین به خیلی چیزا بستگی داره که تطابق میدن فقط به عدد نیست نگران نباشید ولی پیگیر باشید تا خیالتان راحت بشه 

دقیقا اینطوریه منم دفع پروتئین داشتم و عفونت که مقداری دفع پروتئین در بارداری طبیعیه و بیشتر بخاطر اون عفونت هستش و منم دیروز یه سنگ خیلی گنده دفع کردم و مشخص شد عفونت و خون در ادرارم برای سنگ بوده

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘