2733
2734
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226271 بازدید | 31180 پست
منم از یکی از مامانا شنیدم حالا بذار بپرسم مطمئن بشم واقا خودمم به شک افتادم😅😅😅😅 ولی کلا واسه ب ...

پوشک مولفیکس که خیلی سایز بندیش کوچیه دوستم بچش هشت کیلو هس چهار مای بی بی میبنده من خودمم بچم رفت تو چهار ماه. چهار مای بی بی میبندم دلم میخواد مولفیکس ببندم اما مولفیکس سایز بندیاش خیلی کوچیکه میدونی پوشک خیلی به وزن ربطی نداره استخون بندیشون که درش میشه  پوشک کوچیک میشه ی بچه ایی هم ممکنه لاغر باشه اما استخوناش درشت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نميدونم والا  من ك شير خشك ميدم با اد  دكتر بهت گفت؟؟

عزیزم شما که بچت حساسیت داره اد بدون شیرین کننده بده شاید پای بچت خوب شد دکتر به من گفت اگر بچت حساسیت داشته باشه باید قطره بدون شیرین کننده بدی چون بعضی بچه ها حساسن حالا ی چن روز قطع کن شاید خوب شد

عزیزم شما که بچت حساسیت داره اد بدون شیرین کننده بده شاید پای بچت خوب شد دکتر به من گفت اگر بچت حساس ...

پاش خوب شد عزيزم پوشكشو عوض كردم

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
2728
حالا شنبه ببرش دكتر ولي الرژي احتمالا  شير خشكشو عوض ميكنه پماد ميده خوب ميشه نگران نباش

میبرم حتما. پماد هیروکورتیزون و کالاندولا میزدم هیچ فایده ای نداشته

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
[QUOTE=166058965]بچه ها کمک😭😭😭 کارن کشاله رانش دون های قرمززده مقعدش خیلللی قرمزشده پوست با سنش ق ...

ب پروتیین گاوی؟؟

عزیزم  من از دیجی کالا سودو کرم گرفتم  واقعا خوبه ، دخترم نه دیگه قرمز میشه نه جوش میزنه ...

مرسی عزیزم

سلام مرسی که جواب دادی،خیلی نگران بودم،آخه همش تو نت نوشته ۲۴ ساعت اول فقط بی قراری دارن،ولی برا پسر ...

دخملی منم واسه۲ ماهگیش ۴ روز خیلی تبش بالا میرف. ۲ روزم گریه و جیغ داشت بعدش خوب شدخداروشکر.

واکسن۲ ماهگی واسه چنتا بیماری هس بخاطر همین بدن بچه ها سخت واکنش میده

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
2738
زیر بغلشو ، گردنشو ،و ... چک کن ببین عرق سوز نشده من بردم دکتر گفتم بعد واکسن اینجوری شده  گف ...

واااای آره منم همش دعا میکنم زود به حرف بیفته،هم خودش کمتر اذیت شه هم من

خواهرهای گلم اکثر صلواتهایی که خواستین رو براتون فرستادم شما هم منو دعا کنید که خیلی احتیاج دارم 💙💙    
دخملی منم واسه۲ ماهگیش ۴ روز خیلی تبش بالا میرف. ۲ روزم گریه و جیغ داشت بعدش خوب شدخداروشکر. واکسن۲ ...

دو روز گریه خوب بوده،پسر من الان ۸ روز از واکسنش میگذره،ولی کماکان گریه میکنه 😞

خواهرهای گلم اکثر صلواتهایی که خواستین رو براتون فرستادم شما هم منو دعا کنید که خیلی احتیاج دارم 💙💙    
ی سوال دیگ بچه ها دکتر ب من گف اد مال بچه های شیر مادر. مولتی مال سیرخشکی هاهست؟

اره چون شیر مادر خودش مولتی ویتامین داره اد باید بخورن تا شیش ماهگی بعد از شیش که به غذا می افتن شیرمادر کمتر میخورن باید مولتی بخورن شیر خشکیا از اول مولتی 

سلام بچها خوبید ؟داشتم پیاماتونو میخوندم چقد درگیر سایز پوشک هستین.چندین‌صفحه درباره پوشک بو ...

پسر من صورتش همینجوز میشه اول فک کردیم حساسیته یعنی دکتر گفت بعد همه چیزای حساسیت زا رو قطع کردم اما بازم زد بلاخره خودم با سرچ حدس زدم زرد زخم باش چون پاشم دقیقا همینجور شد اما زخمم شد دیگه دکتر عکسشو دیده بود گفت زرد زخمه پماد موپیروسین داد زدم صورتش خوب شد اما پاش هنوز خوب نشده  داره  بدتر میشه میخوام دارو محلی بزنم سقز و روغن محلی و عسل  ببینم نتیجه چی میشه

اتفاقا شير مادر ب نظر من ممكنه همه ويتامينارو نداشته باشه و اونا بايد مولتي بخورن شير خشك خيلي غني باز اگ اد بخورن عيبي نداره

البته باز نظر دكتر مهمه 

ب ما ك نداد مولتي

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
2706