2733
2734
عنوان

لطفا بیاین نظرتون واسم خیلی مهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول قشنگ همه ی شرایطشو بدون و بپرس که ببینی اصلا از لحاظ اجتماعی و خانوادگی و شخصی بهت میخوره یا نه که اگه نخورد بدون رودرواسی بگو نه اما اگه شرایطش خوب بود بگو یه مدت در ارتباط باشیم و بیشتر آشنا بشیم , که بفهمه دوستی الکی نمیخوای و اگر قصدش دوستی الکیه خودش بکشه کنار , من خودم با شوهرم تو نت آشنا شدم خداروشکر مشکلی هم نداریم و اینکه میگن اخرعاقبت نداره خودم اعتقادی بهش ندارم 

2731
اول قشنگ همه ی شرایطشو بدون و بپرس که ببینی اصلا از لحاظ اجتماعی و خانوادگی و شخصی بهت میخوره یا نه ...

چون دیشب که چت میکردیم قبلش گفت اگه میخوای حواب رد بهم بدی یا قیافه بگیری همین الان بلاکم کن برو  یا وقتی داشتم باهاش صحبت میکردم میگفت لطفا اگه حسی بهم نداری یا میخوای تنها باشی همین اول بهم بگو 

آنابل:شوخی ممنوع❎
2740
چون دیشب که چت میکردیم قبلش گفت اگه میخوای حواب رد بهم بدی یا قیافه بگیری همین الان بلاکم کن برو&nbs ...

میگفتی من هیچی از شما نمیدونم که در لحظه تصمیم بگیرم , بگو من اطرافیانم رو با 1 حس انتخاب نمیکنم , حتی دوستانم رو ! یجوری جوایشو بده که بدونه قصدت چرت و پرت گفتن و الکی رابطه برقرار کردن نیست 

چون دیشب که چت میکردیم قبلش گفت اگه میخوای حواب رد بهم بدی یا قیافه بگیری همین الان بلاکم کن برو&nbs ...

این به نظرم منظورش این بوده ک اگه پا نمیدی علافمون نکن😶

بعدم وقتی هم شهری هم نیستید و فقط از طریق چهارتا کامنت و پست در ارتباط بودین دقیقا عاشقه چی شده؟

من که میگم خودتو درگیر نکن

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
من اهل این سرگرمی های دوروزه نیستم اخه میخوام اگه قصدش جدی نیست رد کنم

نه عزیزم اینطور چیزا جدی نمیشه تا درگیر یه رابطه احساسی نشدی خودتو بکش کنار

مرد واقعیت یه روزی پیدات میکنه

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
2706