2733
2734
عنوان

آلمان

| مشاهده متن کامل بحث + 483728 بازدید | 6288 پست

اسمش غرور نيست به نظرم، حداقل اين جنوبي ها بسيار بسته هستن، خيلي سخت خودشون رو باز ميكنن، منتهي من و اينا چنين مسئله اي نداشتيم، ميگم كه، من و دخترم در ارتباط بوديم باهاشون

ای کاش تا زمانی که من زنده ام ماشین زمان اختراع بشه و منم بتونم از استفاده کنم، باید برگردم به سالها قبل و از یه نَفَر خداحافظی کنم، چون اطمینان دارم جلوی رفتنش رو نمیتونم بگیرم.

خب بپرس ازشون.. بگو من حس می کنم ناراحتین چیزی شده؟  میگن بهت.. تو هم تکلیف خودتو میدونی. 

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب بپرس ازشون.. بگو من حس می کنم ناراحتین چیزی شده؟  میگن بهت.. تو هم تکلیف خودتو میدونی.

فكر نميكنم جواب درستي بدن

توي يه مورد مشابهه پرسيدم گفتن نه، من توي إنجمن اوليا و مربيات مهد بودم با ٤-٣ تا خانم ديگه، خيلي همگي خوب ، مهربون و خوش رو هستن

وقتي اومدم بيرون از گروه از دفعه بعد كه ديدمش رفتارشون خيلي بد شده بود

از اونيكه بيشتر باهاش راحت بودم پرسيدم آيا سوءتفاهمي چيزي شده؟ چون ناگهاني همگي ايگنور ميكنيد و رفتارشون خيلي عجيب شده، گفت اِ واقعاً؟ نميدونم! چيزي نشنيدم! همه چي خوبه و دوباره از فرداش همون. فرار

البته فكر كردم خب ديگه توصون نيستم و حتماً دليلي نميبينن! ولي ايگنور؟ منم ديگه توجه نكردم

منتهي اينا دوست هستن

دخترشون با دخترم دوسته

خيلي فرق ميكنه

ای کاش تا زمانی که من زنده ام ماشین زمان اختراع بشه و منم بتونم از استفاده کنم، باید برگردم به سالها قبل و از یه نَفَر خداحافظی کنم، چون اطمینان دارم جلوی رفتنش رو نمیتونم بگیرم.
2731
جالبه منم از يكي تو ايران شنيدم كه ميگفت شنيدم وقتي پناهنده ميشي بهت خونه ميدن با امكانات و هر ماه ح ...

ٱدم وقتی امثال شما هارو میبینه با این حد از صداقت و دلسوزی کیف میکنه ک ایرانیههههه

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
راستی از شماها کسی برلین هست؟ انجمن ما بالاخره کم کم داره راه میافته    

سلام

شما برلين هستين؟

ممكنه اكسپت كنين؟

سوال دارم

باور دارم كه مي تونم، باور دارم كه براي رسيدن به هدفم هيچ چيز نميتونه از مسير منحرفم كنه
میشه لطفاً منو اد کنید،مرسی

اسمي رو كه بايد اونجا اد كنم برام بنويسيد

دوستای عزیز نی نی سایتی عید نوروز و سال نوی شمسی تون مبارک. سالی پر از سلامتی و شادی و خوبی و ثروت ب ...

ممنون صبا جان

براي شما هم

سلام عزیزم ببخشید من بعد از مدتها تازه الان به این تاپیک سر زدم و دیدم پیغامتو... همین الان با کمال ...

هر وقت اومدي يه خبر بده از خودت عزيزم