2733
2734

سلام من فردا نوبت دارم سونوگرافی دکتر صدری میخواستم ببینم کارشون چطوره دقیق و خوبه ؟و اینکه جنسیت رو بهتون توی غربالگری اول گفتن و اینکه درست بوده ؟؟ کلا ی توضیح بدین ممنون

من ۱۶ هفته و ۳ روز پیشش غربالگری دوم رفتم گفت صد در صد دختره

دو هفته بعدش سلفری دادم و واقعا دختر بود

تشخیصش خوب بود هم توی جنسیت همم اینکه گفت توی قلبش لکه سفید هست برو اکو که چیزی نباشه منم رفتم و بکه رو اکو هم دید چیزی نبود شکر خدا 

تشخیصش خوبه

فقط خیلی منم منم میکنه دیگه خودتو اماده کن که هی از خودش تعریف کنه واست

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
من ۱۶ هفته و ۳ روز پیشش غربالگری دوم رفتم گفت صد در صد دختره دو هفته بعدش سلفری دادم و واقعا دختر ب ...

خب پس کارش خوبع خخ باشع فقط کارش خوب باشه اشکال نداره بزار تعریف کنه هزینه اکو قلب جنین چقد و اینکه چند هفته انجام دادین و چجوریه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۱۶ هفته و ۳ روز پیشش غربالگری دوم رفتم گفت صد در صد دختره دو هفته بعدش سلفری دادم و واقعا دختر ب ...

چون پسرم مشکل قلب داشت دکترم بهم گفت باید در طول بارداری اکو قلب جنین انجام بدم

2728
خب پس کارش خوبع خخ باشع فقط کارش خوب باشه اشکال نداره بزار تعریف کنه هزینه اکو قلب جنین چقد و اینکه ...

اکورو بخاطر چیزی که دید انجام دادم 

شما مشکلی نداشته باشه نیاز نیست انجام بدی

چون پسرم مشکل قلب داشت دکترم بهم گفت باید در طول بارداری اکو قلب جنین انجام بدم

اهان من یه کلینیک قلب جنین و کودک توی سعادت اباد بود رفتم دقیقا توی عید بود رفتم ۴۹۲ تومن دادم

کارشم دقیق بود و خیلی سر صبر انجام داد

2740
اهان من یه کلینیک قلب جنین و کودک توی سعادت اباد بود رفتم دقیقا توی عید بود رفتم ۴۹۲ تومن دادم کارش ...

اوکی بدون دفترچه ؟چقد گرون  بعد در مورد آزمایشگاه سعید هم اطلاعاتی دارین ؟ اکو قلب مثل همین سونو ؟

اوکی بدون دفترچه ؟چقد گرون  بعد در مورد آزمایشگاه سعید هم اطلاعاتی دارین ؟ اکو قلب مثل همین سون ...

اره اکو‌مثل سونو ولی قشنگ تمام شریان های بدن رو ، گردش خون به اعضای بدن ، نوع ساختار درست قلب و همه چیزو واضح نشون میده

دفترچه قبول نمیکنه فقط بیمه تکمیلی اگه داری قبول میکنه

ازمایشگاه سعید رو‌ نمیشناسم

برای غربالگری اول میخوای؟ 

من بیمارستان پارس انجام دادم

اره اکو‌مثل سونو ولی قشنگ تمام شریان های بدن رو ، گردش خون به اعضای بدن ، نوع ساختار درست قلب و همه ...

اهان خب خوبه آدم خیالش راحت میشه ک مشکلی نداره اره غربالگری اول دکترم گفت برو نیلو بعد امروز ک زنگ زدم با منشی صدری حرف زدم گفت بری سعید بهتره هزینه آزمایش غربالگری اول چقده؟

اهان خب خوبه آدم خیالش راحت میشه ک مشکلی نداره اره غربالگری اول دکترم گفت برو نیلو بعد امروز ک زنگ ز ...

من بیمارستان پارس دادم برام گرونتر شد

فکر منم ۱۵۰ اینا باشه