2737
2734
عنوان

نیازمندیها....

147 بازدید | 29 پست

یک دلخوشی برای ادامه زندگی....

یکی که تو بغلش گم بشم‌و دیگه هم پیدا نشم...

یه دوست که حالم رو بپرسه هرچقدر من سرد و بی رمق باشم...

و نیازمندم به مقداری انرژی مثبت....

😢

شما هم نیازمندی هاتون رو بگین 

از امشب همه انرژی های مثبت به سمت من و زندگیم روانه میشوند.خوشبختی و آرامش به سوی من میان😄😁

حالت چطورع؟

نیازی ندارم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حالت چطورع؟ نیازی ندارم

خیلی بد

خوبه که نیازی ندارین😍ان شاءالله همیشه بی نیاز و شاد باشید🌹

از امشب همه انرژی های مثبت به سمت من و زندگیم روانه میشوند.خوشبختی و آرامش به سوی من میان😄😁

حداقل یہ آدم بامعرفت تو اطرافم 

یہ کف دست آرامش 

یہ عالمہ پول کہ بزنم بہ زخمای زندگیم 

یہ پشتوانہ

نفسم شعر و تنم شعر و روانم شعر است                                من اگر شعر نباشد بخدا میمیرم💖❣🍁🍃
خیلی بد خوبه که نیازی ندارین😍ان شاءالله همیشه بی نیاز و شاد باشید🌹

غمت کم تنور دلت گرم

بخند میخندی خوشگل تری

سپاس مهربون

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
نیازمندم به یه مقدار پول🙁هرچی بیشتر بهتر دستت درد نکنه

ان شاءالله خدا بهتون بده

2740

یه فلش بک به روزای خوب،روزایی که بیخبری بود،دلِ خوش بود،یه دلِ همراه،یه آدم که بفهمتم،نیازمندم💜

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

تو زندگیم خدا رو شکر خدا رو هزاران مرتبه شکر همه چیز داشتم و هیچ وقت حسرت داشتن چیزی رو نخوردن جز حسرت دیدار دوباره پدرم 😭 چهار ساله از نوازش های پدرم محروم شدم از بوسیدن کف دست های پدرم محروم شدم 😢 قدر پدرهاتونو بدونین پدر برای یه دختر یعنی همه چیزش 

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
نیازمندم ب یک خیال راحت حتی 24 ساعت هم راضیم

واقعا خیال راحت نعمته.براتون آرزوی آرامش میکنم 

حداقل یہ آدم بامعرفت تو اطرافم  یہ کف دست آرامش  یہ عالمہ پول کہ بزنم بہ زخمای زندگیم&nb ...

شما هم‌مثل منی

یه فلش بک به روزای خوب،روزایی که بیخبری بود،دلِ خوش بود،یه دلِ همراه،یه آدم که بفهمتم،نیازمندم💜

امیدوارم آینده روشن تر از گذشته باشه براتون.دلتون شاد