2737
2734

سلام من خيلي ناراحت و ناراضيم از كار شوهرم 😭 خودم ليسانسم، شوهرم فوق ديپلم داره ،قبلا مغازه داشت ولي دلار كه گرون شد جمع كرد مغازشو الان با ماشين كار ميكنه ، خيلي ناراحتم خيلي ، خودمو ميبينم شوهر دوستامو ميبينم ديوونه ميشم خيلي ناراحتم، تورو خدا دعا كنيد برام كه يك معجزه اي بشه و يك كار خوب بهش پيشنهاد شه  

خدا جاي حق نشسته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم خدا خودش درست میکنه جوش نزن 

من لاغر میشم قول میدم خسته شدم از چاقی دیگه تصمیمم رو گرفتم خوشحال میشم توی تاپیک های کاهش وزن و خانداری تگم کنید من یه آشپز نمونه ام یه خانوم خونه دار که هروز به شوق کارهاش از خواب بلند میشه دعا کنید مامان بشم

فوق دیپلم

سپاهی

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2740
2706