2737
2739
عنوان

زبون بچه بند اومده

289 بازدید | 20 پست

پسر یکی از دوستام 3سالشه

مادرش شب چادرشو شسته و برای اینکه چروک نشه کاملا باز روی بندرخت گیره زده و چادر دوتا آستین کوتاه هم داشته

لامپ حیاط هم هر شب روشن میذاشتن

اون روز هم کلی در مورد خفاش و کرونا پیش بچه حرف زده بودن

شب بچه از خواب میپره و چادر شبیه یه خفاش غول پیکر میبینه و آستینها هم شبیه چشماش شده بودند و نور لامپ از پشت چادر اونا رو شبیه دو چشم آتشین کرده بوده

بچه جیغ میزنه و پدر ومادرش میان و با اشاره هاش متوجه قضیه میشن و خلاصه لامپها رو روشن میکنن و بهش میفهمونن که خفاش نبوده و میخوابه

فرداش مادرش متوجه میشه که مثل قبل حرف نمیزنه و گیر میکنه

حالا اختلاف نظر پیش اومده کدوم راه بهتره

دکتر متخصص و داروی شیمیایی

دکتر سنتی و داروی گیاهی

صبر کردن 

لطفا تجربیاتتون رو بگین

ممنونم

کاربری سوم منه      سعی میکنم دیگه زبونمو کنترل کنم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر دوتا😐

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2728
2738

اصلا دارو نمیخواد

گفتار درمانی باید بره.

بعد این طفل معصوم ترسیده دارو چا باید استفاده کنه!؟

روانش باید درمان شه

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘

😅😅 خوبه مثل ما کارتون چوبین نمیدیده وگرنه که هیچی

به نظرم اول روانشناس بعد طب سنتی بعد دارو شیمیایی

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒
گلم گفتار درمانی باید بر خود گفتار درنانی علم روانشناسیه کودک داره

حرف زدنش الان شده مشکل دوم

به شدت ترسیده و خواب آروم نداره و عصبی شده

کاربری سوم منه      سعی میکنم دیگه زبونمو کنترل کنم  
2706