2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

بچها ی نکته ایم هست اینکه الان چون اقتصاد کشور خوابیده دارن چرخه بورسو بالامیبرن،و ی سری از شرکتایی ک تو بورس خوب سود میدن، در واقع ی سری از شرکتای ورشکستن ک با پول مردم دارن ب کارمیگردن و یجورایی ازین دست میگیرن و ب اون دست میدن،ولی معلوم نیس بتونن دوباره سربگیرن یا افلام ورشکستگی میکنن،برای همینم خیلی مراقب باشید و همه پولتونو یجا سرمایه گزاری نکنید

دوستان نی نی سایتی کل سرمایتونو یجا نزارید،اصلا دلم نمیخواد پیامای از دست دادن سرمایتونو ببینم💜

الان برای سرمایه گذاری چه راهی خوبه . من طلا خریدم واسه سرمایه گذاری . یکم پول پسنداز دارم نمیدونم برم طلا بگیرم واسه آینده یا نه؟؟؟

الان برای سرمایه گذاری چه راهی خوبه . من طلا خریدم واسه سرمایه گذاری . یکم پول پسنداز دارم نمیدونم ب ...

واقعا نمیدونم،ولی طلاهم اگه میگیرن ب ترتیب میزان سرمایه اینارو بخرید:طلای اب شده/سکه/طلای دست دوم/النگو،اینطوری بهتر میتونین سودکنین،خودمم دارم باچندنفر شریک میشم تو منطقه های درحال پیشرفت زمین بخرم ک سودبده