2733
2734

دوستم اونجاس برااون میخوام.ی مشکلی داره میخواد دعا بگیره😣

اگر مَغز خالی مثل شِکم خالی سروصدا می کرد؛ انسان خیلی عاقل تر از این ها بود....  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوستت اگه بدونه شاید بصورت موقت مشکلش حل بشه ولی بعدا سنگینی اون دعا چ بلایی سرش میاره هیچوقت سمت دعا و دعانویس نمیره 

اینکار شرک بخداس 

یعنی نعوذبالله خدایا تو نمیتونی کاری از پیش ببری واسه مشکلم پس میرم سراغ بنده ات اونم از نوع بدتریتش 

2740
دوستت اگه بدونه شاید بصورت موقت مشکلش حل بشه ولی بعدا سنگینی اون دعا چ بلایی سرش میاره هیچوقت سمت دع ...

😳

اگر مَغز خالی مثل شِکم خالی سروصدا می کرد؛ انسان خیلی عاقل تر از این ها بود....  
😳

عزیزم با چشم خودم دیدم ک میگم 

ببین این کار حق الناس ب دنبال داره 

مثال بزنم 

شما تو حالت عادی راصی نیستی ماشینتو خونتو بفروشی

ولی ی نفر ی دعایی ب خوردت میده ک چند روز بعد انگار طلسم شدی و راصی ب اون کارها میشی 

خب ب نطرت این حق الناس نیست پس چیه 

حالا بویر برو تا آخر تو همه چیز 

ازدواج طلاق 

کار 

خرید همه جیز 

لینک زیر رو ببینید:

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4261326&slug=برای-بی-نیازی

کاربر آقا هستم  لطفا سوالتونو داخل تاپیکم با عنوان ((متفرقه)) مطرح کنید با کمال میل پاسخ میدم دوست دارم تجربیات و معلوماتم رو با دیگران به اشتراک بذارم بخاطر حس خوب کمک به دیگران در ضمن از اونجایی که بحث و جدل رو اتلاف وقت و انرژی می دونم جواب کامنت های توهین آمیز یا تمسخرآمیز رو نمیدم همینطور سوال هایی که حالت مچ گیرانه یا سر کاری داشته باشه ممنون
2706