2737
2739
عنوان

تردميل لعنتي 😅💩

331 بازدید | 36 پست

واقعا چرا آنقدر گرون شدههه😡 داییم دیشب میگفت برای همین کرونا ک مردم باشگاه نمیتونن برن مجبورن اینا رو بخرن قیمتا رو خیلی خیلی بالاترم کشیدن 

من فک میکردم تا ۱/۲ میلیونه

الان اون بیخوداش ۷/۸ میلیونه

از طرفی میگن باید خوبشم بخری چون اگر اوکی نباشه آسیب میزنه 

برای بیرون رفتن اعصابم بهم میریزه یه روزه بارونه ی روز الودگی یه روز سرده یه روز گرمه یعنی شرایطی گاهی هست ک واقعا سخته هی هم مانتو بپوش و شال بپوش و فلان بهمان  دیوانه میشم برای یک ورزش راحت آنقدر شال و کلاه کنم 

تو کدوم قرن و کشور زندگی میکنی یکی دو تومن؟؟؟

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم میخواستم دو ثابت بگیرم

ما تو یه شهرک کوچیکیم که هواش خیلی تمیزه  و خلوته

امروز بچه هامو بردم پیاده روی هیچ کی هم تو راه نبود 

فاصله رو کلا رعایت کردیم

تصمیم دارم از فردا انشاالله بریم هم هوای سرمون عوص شه هم لاغر شم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2740

والله دوست شدهر من تردمیل خرید واسه خانومش...حالا من حاملم چون تو این وضعیت نمیتونم برم پیاده روی گفته بیا ببرش برا خانومت شوهرم پرسیده بود مگه استفاده نمیکنین؟گفته نه آدم میره بیرون تنوعه..یه روز مسیر جدید میری دوتا آدم میبینی حال و هوات عوض میشه ولی توخونه تو یه اتاق خستت میشه سریع...دلتو میزنه

بابا به خدا پارسال تابستون این قیمت خیلی زیاد بود  خودم از چند تا نمایندگی پرسیدم

😐روز بخیر

اینجا ایران است قیمت ها روزانه بالا پایین میره

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  
والله دوست شدهر من تردمیل خرید واسه خانومش...حالا من حاملم چون تو این وضعیت نمیتونم برم پیاده روی گف ...

اره درست میگی اینم هست 

البته من کلا آدم خونه ای هستم و کلا از بیرون رفتن بدم میاد مثلا شاید دو سه ماه یکبار با دوستم برم بیرون فقط میخوام صبح ۱ ساعت ورزشم بکنم بره پی کارش با همون لباس خونه و راحت