2733
2734
عنوان

من لیاقت ندارم خوش تیپ باشم😰😡

696 بازدید | 114 پست

مث گاو نشستم غذا خوردم.ی عمره میخوام لاغر کنم ولی بی اراده و بی عرضه م براانجامش😭

خدایااین چ دردی بود دادی بهم.اونوقت داداشم لاغررررر و پرخورررر😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲

اگر مَغز خالی مثل شِکم خالی سروصدا می کرد؛ انسان خیلی عاقل تر از این ها بود....  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
من هم‌کپی خودتم‌    

چراا ی دارویی براش پیدا نمیشه.میرن کره ماه فضانورد میفرستن اونوقت ب داد امثال ماها نمیرسن.دیگه بریدممممم داغونم از بس حسرت لاغری کشیدم

من برعکس توام هر چه بخورم باز همون لاغر مردنی

تسلیم نمیشم ببینم این روزگار چه غلطی میخواد بکنه 😉 ((پرسیدم از خدا دلیل خلق من چیه؟؟ندا اومد آخه تو محشری 😍 از همه سری 👑 تو یه افسونگری 😁❤  هیچی دیگه منم قانع شدم :))
بخاطر تیپ بدنیتونه شما اندومورفی داداشت اکتومورف اندومورفا اب بخورن چاق میشن ما اکتومورفا روزی ده ...

ن.من واقعآ پرخورم.خیلیییی زیاد😣😐

2706