2737
2739
عنوان

عقده ای شدم😭😭

1694 بازدید | 31 پست

دلم میخواد یه چیز جدید برا خودم بخرم مامانم کلی خرید اینترنتی برا خانواده انجام میده از منم خواست برم انتخاب کنم تا برام بخره ولی خجالت میکشم چون عقد کردم و این وظیفه شوهرمه گفتم نمیخوام شوهرمم اونجا بود گفت بیا کارتمو بگیر برو سفارش بده اگه چیزی میخوای خیلی ناراحت شدم اخه از ته دل نمیگه و به حساب خودم پول نمیریزه توقع داره هر چی میخوام بخرم اونم باید باشه تا حساب کنه خیلی افسرده شدم نزدیک یکساله هیچی نخریدم البته خودش گاهی وقتا برام کفش و این چیزا میخره ولی منم دوس دارم مثل بقیه که شوهرشون تو کارتشون پول میریزه برا منم پول بریزه.بنظرتون چرا اینجوریه؟خسیسه؟

بنظرم از الان به کم توقعی عادتش نده 

بعدا به مشکل میخوری

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو خانواده ما ک اینطور نبود تو عقد فقط گاهی همسر خرید میکرد اونم وقتی خودش بود . ولی الان بعد عروسی همه حساباش دست منه من براش پول میریزم 

پیج دسته گل عروس منو لطفا فالو کنید 💐   اینم آیدیم : lotous_flower_design
2731

هنوز عقدی اشکال نداره مامانت بخره که

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2738

باید بهش بکی بعضی مردا نمیدونن چطور رفتار کنن 

بگو چه خوبه اگه ماهیانه ی مبلغی بهم بدی ک خریدای شخصیمو انجام بدم واینکه دایم نگم پول بده و فلان

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
تو خانواده ما ک اینطور نبود تو عقد فقط گاهی همسر خرید میکرد اونم وقتی خودش بود . ولی الان بعد عروسی ...

اینم بگم ک کلا خودمم درامد دارم و داشتم 

پیج دسته گل عروس منو لطفا فالو کنید 💐   اینم آیدیم : lotous_flower_design
از روز اول باید عادتش میدادی  الانم دیر نیست بگو برات پول بریزه تو کارتت رک باش با خجالتی بود ...

اخه روم نمیشه چندبارم غیر مستقیم بهش گفتم که دوس ندارم از کارت مامانم اینا خرج کنم ولی باز نفهمید

عزیزم بهش بگو، بگو برام هر ماه پول بریز شاید چیزی لازمم شه و خواستم بخرم، واقعا گاهی مردا عقلشون نمیرسه 

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
2706