2737
2734

سلام دوستان کسی دکتر رضا سنجری رو میشناسه تو بیمارستان تندیس کار میکنه .پدر بزرگم تومور مغزی داره باید عمل کنه زودتر. دکتر رضا سنجری و بهمون معرفی کردن میگن خیلی کار بلده و عملای سنگین و معمولا ایشون انجام میدن. کسی دکتر سنجری و میشناسه؟

نه گول تبلیغات دکتر سنجری رو نخور عزیزم.بنده از سر دلسوزی میگم بخاطر پدربزرگت که ایشالله سریع ترشفا پیدا کنه.تمام نظرات مثبتی که تو سایت داده تبلیغات خودشه.هیچی حالیش نیست من بشخصه رفتم و دیدم از نزدیک چقدر نارضایتی داشت.بهمه هم میگه از کله گنده های مملکتم شکایت نمیتونی بکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه گول تبلیغات دکتر سنجری رو نخور عزیزم.بنده از سر دلسوزی میگم بخاطر پدربزرگت که ایشالله سریع ترشفا ...

دوست عزیز چرا گمراه میکنی بنده خدارو مشخصه شما خصومت شخصی دارین با ایشون،وگرنه دکتر سنجری جون این همه بیمار رو نجات دادن به شخصه جان مادرم رو مدیون ایشون هستم ،افتاده بود تو ای سی یو دکتر سنجری عملش کرد و نجاتش داد همه دکترای دیگه قطع امید کردن ولی دکتر سنجری نه،اگه به شخصه به چشمم نمیدیم که چجوری از جون مایه گذاشته برامون اینقدر از این. کامنت شما دلگیر نمیشدم،درست نیس واقعا خدارو خوش نمیاد ،الهی خدا حفظش کنه دکتر سنجری عزیز رو 

2731

مادر منو عمل کردن دکتر سنجری و خدارو هزاران مرتبه شکر از اینکه این فرشته رو سر راه ما قرار داد،تا عمر داریم کل خانواده دعا گوی وجودشون هستیم ،کاش میشد به جبران محبت بی دریغ ایشون به جز کامنت گذاشتن اینجا و تشکر از زحماتشون کار مفیدی انجام داد،هرچند که جبران این لطف شون نمیشه 

2738