2737
2734

سلام

اگه پولدارین خب بگین که خونه زندگیتون چجوریه سرگرمیتون چیه چی میخرین و خونتون چجوریه ماشینتون چیه؟چقد طلا دارین و چقد پول دارین

اگه هم خودتون نیستین اطرافیانتون رو بگین

عکسم بزارین اگه دارین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حرفی ندارم😶😶😐

عزیزان ماجرای اسم بزغاله این بود که اسم خودمو هرجور تایپ میکردم سایت قبول نمیکرد نهایتا اعصابم خورد شد نوشتم بزغاله زارت تایید کرد                      اسیرمون کردین به قران😂😂😂
2740

ی دوست دوری دارم شوهرش تو کار موبایله خودشم طراح لباسه همیشه گردششون ب راهه ماشینشونو نمیدونم ولی خونشون خیلی قشنگه

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچها من پولدارررررررم      Hi    

طلا یه عالمه دارم ولیییییی هندیه

ماشین هم دارم فقط اسباب بازیه

والا وگرنه من پولدارم🤗🤗 

" فاصله ی بین خندیدن تا رد دادن‌ اعصابِ من فقط یک ثانیست...😐🤞

ما خب پولداریم بابام شرکت داره تز طلا خوشم نمیاد ی خونه ویلایی دوبلکس داریم 

لباسام و لوازم ارایشم همه مارک 

سالی 5 6 تا سفر خارجی 

چنتا خونه هم تو ترکیه فرانسه کانادا داریم 

و.... 

ارزو بر جوانان عیب نیست 😐🙄😚

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
بچها من پولدارررررررم      Hi     طلا یه عالمه دارم ولیییییی هندیه م ...

منم ی عالمه ماشین دارم از پورش بگیر تا بوگاتی

تازه نسکارم میرم تو real racing 3 مرحله ی نمیدونم چندم☻

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤