2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام چرا اسم کاربری منو تو تاپیک فرد دیگه ایی صدا زدی

سلام تاپیکشون رو بخون التماس دعا داشتن گفتن بچه هارو صدا بزنسد بیاین براشون زیارت عاشورا بخونن نمیدونستم ناراحت میشید ااینکارو نمیکردم 

2731
سلام تاپیکشون رو بخون التماس دعا داشتن گفتن بچه هارو صدا بزنسد بیاین براشون زیارت عاشورا بخونن نمیدو ...

نه ناراحت نشدم اولین بار بود یکی منو صدا زد ندوستم منظورتان چیه

چشم دعا میکنم

ممنون که من ناقابل رو لایق دعا کردن دونستی

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم
نه ناراحت نشدم اولین بار بود یکی منو صدا زد ندوستم منظورتان چیه چشم دعا میکنم ممنون که من ناقابل ر ...

خواهش میکنم عزیزم این چه حرفیه راستش ایشون ازشون کلاهبرداری کردن تووضعست بدی بودن ندر کرده بود زیارت عاشورا ۴۰بار گفته بود چنود نفر رو صدا بزنه هرکس یه تعداد بگیره بخونه که البته دیشب تموم شد براشون دعا کن مشکلشون حل شه 

2738

سلام گلم ببین بی انگیزه ای ممکنه برای همه ی ادما وهرشرایطی پیش بیاد حتی خودمن متاسفانه درگیر مشکلی هستم که نتونستم باهاش کنار بیار و انقدر غصه میخورم که حتی نمیتونم کارای دیگه انجام بدم

ولی درمورد شما که متاهل هستی و میگی بی انگیزه شدی باتوجه به علاقه ای که به شوهرت داری وبچه ای که توراهته باید ببینی چه دلیلی اتفاق افتاده که به این و ضع دچار بشی باید ریشه یابی بشه 

سلام گلم ببین بی انگیزه ای ممکنه برای همه ی ادما وهرشرایطی پیش بیاد حتی خودمن متاسفانه درگیر مشکلی ه ...

اره عزیزم . نمیدونم واقعا . 

نه مشکل مالی دارم . نه مشکل زندگی . نه مشکلی با خانواده شوهر . 

یه نفر گفت طلسمه . ولی من خب میگم نه کی میخواد طلسمم کنه .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
اره عزیزم . نمیدونم واقعا .  نه مشکل مالی دارم . نه مشکل زندگی . نه مشکلی با خانواده شوهر .&nb ...

ینی هیچ چیز نیست که خوشحالت کنه خیلی چیزا هست که تو افسردگی نقش دارن الان برات مینویسم 

ببین افسردگی به خاطر شرایط بد زندگی ممکنه به وجود بیاد مثلا یکی مشکل داره هر مشکلی به خاطرش غصه میخوره و افسرده میشه 

یا به نفر میبینه مشکل خاصی نداره ولی باز افسردس ممکنه بدنت دچار سردی شده باشه چیزی که واقعا مههم وتاثیر داره ببین از شرایطت بگو کارای روزمرت افکارت چیزایی که میخوری روزگارت رو چه جوری میگدرونی یه سری چیزا بلدم برات مینویسم که اگه با صبر و حوصله عمل کنی نتیجه بخشه توهم درعوصبرامن دعا کن علی الخصوص الان که بارداری دعات مستجابه دعاکن مشکل منم حل شه 

2706