2733
2734
عنوان

یه هفتست مایع ظرفشویی نخریدن😐

239 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها اول از همه بگم من خانواده شوهرمو دوس دارم و باهاشون رابطه خوبی دارم طبیقه ی پایینشون میشینم و با تموم سختیاش بازم از اوضاع راضی ام خدا روشکر. الان همینجوری یهو خواستم یه کم غیبت کنم😅😅 مادرشوهرم یه اخلاق بدی داره خیلی خسیسه.خیلی زیاد. مثلا من اوایل وارد خانوادشون شده بودم میدیدم رب کوچیک میخرن تعجب میکردم چون مامان من عادت داره همه چیو حتی دو تا دوتا میخره تو خونه میذاره بلاخره خراب که نمیشه استفاده میکنه دیگه.یا مثلا دوتا پیمونه چایی دم میکنه ده بار توش آب جوش میریزه تا آخرین عصاره ی رنگ چایی استفاده میکنه😅 حالا وضع خانواده شوهرم بد نیستا نمیدونم چرا این اخلاقو دارن.الان یه هفته میشه مایع ظرفشویی ندارن زورش میاد بخره. پریروز رفتیم خونشون رفتم ظرفاشو بشورم گفت صبرکن برات تاید بیارم!! گفتم تاید دستتونو داغون میکنه ها. میگه میرم بیرون یادم میره مایع بخرم!! امروز اومد از بالکن صدام کرد گفت یه کم مایع ظرفشویی بهم میدی بعد خریدم بهت میدم!! منم کلا مایعو همینجوری دادم بهش. چرا واقعا انقد خساست؟؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خساست ریشه روانی داره 

یسری ادما تو گذشته چون دوران سختی از لحاظ مالی رو گذروندن 

همچنان اون سیو کردن پول همراهشون مونده 

با اینک وضعشون خوب شده

معمار و طراح داخلی / برای مشاوره طراحی منازلتثن درخواست دوستی بدید 
2731
فکر نکنم ربطی به خساست داشته باشه، نخریدن می‌خرن دیگه 

اخه بارها رفتارایی داشتن که اگر جلوی خانواده من اون رفتارا رو داشته باشن من خجالت میکشم.یادم نمیره موقع خرید عروسیمون میخواست برام مانتو بخره از قضا رفته بودیم تو مغازه یکی از همکلاسی های قدیمی من. انقد چونه زد با بنده خدا که من داشتم از خجالت آب میشدم. بخاطر ده تومن میگفت پس این مانتو رو نمیخوایم. از اون موقع خیلی کم پیش میاد من باهاشون برم بیرون چون این چیزا اصلا واسه من قشنگ نیست

من حالا نصفه میشه میرم میخرم رومخمه باید زیاد باشه ۳تا رب داشتم رفتم ۶تا باز خریدم🤦

منم همنیجوری ام. وقتی یه چیزی به آخراش نیرسه فکرم بهم میریزه حتما باید تا قبل از تموم شدنش برم بخرم

خساست ریشه روانی داره  یسری ادما تو گذشته چون دوران سختی از لحاظ مالی رو گذروندن  همچنان ...

جالب اینجاست شدیدا اصرار داره مثل خودش رفتار کنم. بارها بهم میگه اگر تو خونه یه چیزی دارید به دیگران بگو ندارم. مثلا یه بار پدرشوهرم واسم یه کیلو شکر خرید گفتم مرسی ما داریم بمونه خودتون استفاده کنید. کلی باهام حرف زد که چرا میگی داریم هرکی هرچی بهت میده بگیر! 

جالب اینجاست شدیدا اصرار داره مثل خودش رفتار کنم. بارها بهم میگه اگر تو خونه یه چیزی دارید به دیگران ...

بنظر من حرفش از رومحبته، نه از رو خساست

اگه خسیس بود که همچین حرفی بهت نمیزد، میگفت بهتر که شکرا رو نگرفت، خودمون از این شکرا  استفاده میکنیم

حرفش از رو محبت بوده که دفعه دیگه پدرشوهرت چیزی برات گرفت ازش قبول کنی

کلا عادتمه از اول زندگیم زیاد عمده ای میخریم دوس نداریم هر ماه و هفته هی بریم بخریم

معلوم میشه خونه تون خیلیییییی جا داره، چون هر چیزی رو اعم از خریدها سوپری یا میوه.... بخوای زیاد و عمده ای بخری کلیییییییی جا میگیرن

معلوم میشه خونه تون خیلیییییی جا داره، چون هر چیزی رو اعم از خریدها سوپری یا میوه.... بخوای زیا ...

نه فقط برنجو رب عمدس تایدو ریکا ۴کیلویی روغنم ۱۶ کیلویی بزرگا همین بقیه چیزا تازه به تازه