2733
2734

سلام خانم ها میخواهیم تا دو ماه دیگه خونه مون رو عوض کنیم بریم برای اجاره نشینی هرررر خونه ای رفتیم تا حالا ایراد هایی داشته میشه از تجربه هاتون بگید ؟ میخوام خونه ی جدیدم ایرادهای اساسی نداشته باشه 

خونه کمد دیواری داشته باشه نورگیر باشه برام خیلی مهمه💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خونه کمد دیواری داشته باشه نورگیر باشه برام خیلی مهمه💎

بدبختی اینه که من مهمون شب خواب دارم از شهرستان هر کمد دیواری ای برام کافی نیست کمد دیواریها هم کوچکن تو متراژ پایین . به سرم زده یک سری از تشکهامو رد کنم بره بیرون خوب مهمونامم ببینن جام تنگه بلکه کمتر بیان 😅

بدبختی اینه که من مهمون شب خواب دارم از شهرستان هر کمد دیواری ای برام کافی نیست کمد دیواریها هم کوچک ...

منم دارم اما سالی یکی دوباره💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2740

اگه ماشین دارید حتما پارکینگ داشته باشه کابینتا اگه نو نیست حداقل زنگ زده و سوسکو نباشه 😁 حموم دسشویی هم مهمه که داغون نباشه من کلا خونه قدیمی میترسم بخاطر ساس و سوسک اینا صاحبخونه همون خونه زندگی نکنه عالیه همسایه ها همکاری داشته باشن راه پله اینا نظافت بشه 

من خیلی سختگیرم پنج ساله ازدواج کردم هنوز تو همون اولین خونه که اجاره کردیم نشستم هرسال میرم دنبال خونه خوشم‌نمیاد هی همینو تمدید میکنم

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
اگه ماشین دارید حتما پارکینگ داشته باشه کابینتا اگه نو نیست حداقل زنگ زده و سوسکو نباشه 😁 حموم دسشو ...

آفففففرین نظرت خوب بود دارم نظرات خوب رو یادداشت میکنم .ممنون دوست خوبم👏👏😊

پذیرایی نور جنوب بگیره و اتاق خوتب ها شمال . خونه حتما تراس داشته باشه اگر وصل آشپزخونه باشه بهتر. 

اتاق خوتب ها کمد داشته باش.

خونه انباری و پارکینگ داشته باشه. تازه ساز هم باشه عالی میشه 

خونه نورگیر باشه. گول خونه خالی رو نخور.بدون پرده همه جا روشنه

تراسش آب داشته باشه

چاهش بو نده

کمد دیواری جا دار باشه

ظرفشویی رو باز کن داخلشو ببین مشخص میشه آب میده یا نه

کف اتاقا اگه پوشیده بود بپرس یوقت فقط پذیرایی سرامیک نشده باشه

قفل ها رو چک کن

و....

اینا سر من اومده متاسفانه

اگه پولمون برسه که عالی میشه نوساز ولی فکر نکنم 👀🤔🤔

ما هم پولمون نمیرسه مجبوریم معمولی اجاره کنیم

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘
2706