2752
2734
عنوان

خانما میشه بیایین خصوصا باردارا

207 بازدید | 41 پست

سلام من هشت هفته ام از هفته شش خونریزی و لکه بینی دارم رفتم دکتر سونو دادم گفت قلبش تشکیل شده حالا یه کم میترسم کسایی که خونریزی یا لکه بینی داشتن بچشون بسلامت دنیا اومده؟؟ 

خدا جونم ممنونم که یه دختر سالم بهم هدیه دادی و برای حاجتم هرکی میتونه یه صلوات بفرسته
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیاف باید استفاده کنی بسته به نظر دکترت روزی یک یا دو یا سه تا حتی

استراحت مطلق داشته باشی.نزدیکی و توالت ایرانی هم ممنوعه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2731
من اينجا تو شايتو ديدم كه ب سلامت ب دنيا اومده فقط استراحت داشته باش.و شياف اگه دكتر بهت داده مصرف ك ...

نه پروژسترون داده

خدا جونم ممنونم که یه دختر سالم بهم هدیه دادی و برای حاجتم هرکی میتونه یه صلوات بفرسته

منم الان تاپیک زدم واسه خواهرم هفته۶ بارداری امروز خونریزی کرد سونوکردن گفتن بچه سالمه ولی هماتوم داره 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙

اووووووه من تاحالا چند بار لک داشتم نترس خداجون بزرگه...فقط استراحت مطلق داشته باش و تند راه نرو و چیزای سنگین بر ندار همیشه مراقب باش انشاالله بسلامتی میگذره..نزدیکی هم خیلییییی آروم و کم،،،شیاف استفاده میکنی؟

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
شیاف باید استفاده کنی بسته به نظر دکترت روزی یک یا دو یا سه تا حتی استراحت مطلق داشته باشی.نزدیکی و ...

دکترم بهم شیاف داد شبی یه دونه ولی دیروز بعد افتادم رو خونریزی الان بهترم

دکترم بهم شیاف داد شبی یه دونه ولی دیروز بعد افتادم رو خونریزی الان بهترم

رعایت کن چیزی نمیشه توکل کن به خدا

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
اره زندااداشم داشت دکتر بش شیاف پروژسترون داد بچش خداروشکر سالم بدنیا اومد

خدا حفظش کنه بچش چی بود؟ 

اووووووه من تاحالا چند بار لک داشتم نترس خداجون بزرگه...فقط استراحت مطلق داشته باش و تند راه نرو و چ ...

آره شیاف دارم ممنونم عزیزم 

شیاف استفاده کن و استراحت کن نزدیکی هم نداشته باش قلبش تشکیل شده دیگه خدا رو شکر ایشالا سالم به دنی ...

ممنونم همچنین عزیزم

آره شیاف دارم ممنونم عزیزم 

خواهش میکنم البته زیاد ربطی به جنسیت نداره اینو بدون اما مال من پسره و خیلیای دیگه که لک داشتن پسر بوده...در ضمن گلم خونریزی با لک فرق داره مواظب باش اگه باوجود شیاف باز خونریزی داشتی حتما چک کن و به دکترت بگو حتما

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭