2737
2734
عنوان

ماهی ۳بار پریود

103 بازدید | 9 پست

سلام خانمای گل.غرض از مزاحمت…من تو اقدام قبلا پریودای منظمی داشتم ۳۴ ۳۵روزع بودن و ماهی۶روز پریود میشدم ولی از موقعی که اقدام کردم ماهی ۲حتی ۳بار پریودم میشم ۳فروردین پاک شدم از پریود ۱۵روز بود ک پاک شده بودم باز پریود شدم و ۱۱روزه اونم.بعد الان باز پریود شدم اونم لکه های سیاه در حد اینک لباس زیرم کثیف میشه کمر درد دارم…میخواستم فردا بریم متخصص ک ماشینمون خراب شد…چیکار کنم بنظرتون؟راه حلی چیزی ندارین؟کسی مث من نیس؟بوده؟درمان کرده؟اوناییک میتونن کمک کنن کمک کنن

کافیست خدا بخواهد آنموقع است که غیر ممکن،ممکن میشود🤲❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تو ۴۰ روز سه بار پریود شده بودم. البته اقدام نبودم.

رفتم دکتر سونو نوشت معلوم شد فیبروم دارم. با دارو حل شد

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
ادم جونش در میاد که   ماهی چهار روزشم وحشتناکه.امیدوارم زود مشکلتون حل شه

😭😭😭😭😭خستم الانم کمر درد شدید دارم

من تو ۴۰ روز سه بار پریود شده بودم. البته اقدام نبودم. رفتم دکتر سونو نوشت معلوم شد فیبروم دارم. با ...

فیبروم چیه؟

2740
فیبروم چیه؟

سرچ کن تو گوگل.

غده های گوشتی خوش خیم رحمی

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic