2733
2739
عنوان

سلام کسی هس؟؟

109 بازدید | 14 پست

من یه دو سه ماهی میشه ک شکمم بیخود داره میاد. جلو

حامله نیستم

لاغرم

ولی شکمم مثل حامله های پنج ماهس

قبلا شکمم تخته تخت بود الان بیخود داره بزرگ میشه و سفت هم هس مثل کسی ک حاملس

بنظرتون بخاطر چیه؟

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙

بخاطر تیکرته

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
بخاطر تیکرته

😆😆😆😆😆😆😆👍👍👍

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مزاج شناسی انجام بده یکی از این‌مزاجا باعث بزرگی شکم میشه یادم نیست کدومشه

هر مرحله ای از زندگيت نياز به توئى متفاوت داره . اگه مدتيه تو يك مرحله گير كردى شايد وقتشه كه تغييراتى در خودت ايجاد كنی 😉
2740

من یه داستان واقعی خوندم یه کیست بود که چون مونده بود و بزرگ شده بود جراحی باید میکردن

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
من یه داستان واقعی خوندم یه کیست بود که چون مونده بود و بزرگ شده بود جراحی باید میکردن

من سونو دادم

گفتن تنبلی تخمدان شدید

دکتر گفت بخاطر تنبلی تخمدان نیس

حتما دکتر زنان برو ، این چیزی نیست که بخوای از کنار به همین راحتی رد بشی

اخه من درد ندارما

سونو هم ک دادم گفتن تنبلی تخمدان داری

تنبلی تخمدان هم ک هشت ساله دارم و ربطی ب بزرگی شکم نداره

اخه من درد ندارما سونو هم ک دادم گفتن تنبلی تخمدان داری تنبلی تخمدان هم ک هشت ساله دارم و ربطی ب ب ...

من نمیخواستم نگرانت کنم اما چون ی مدت دنبال همین چیزا بودم یکی از علائم تنبلی تخمدان بزرگ شدن شکم بودش ، تو نت هم سرچ کنی علائم رو نوشته ، شاید برای همین باشه ، برو ی دکتر دیگه هم نشون بده

دنیا عین تصورات ما نیست 
من نمیخواستم نگرانت کنم اما چون ی مدت دنبال همین چیزا بودم یکی از علائم تنبلی تخمدان بزرگ شدن شکم بو ...

ای وای

خدایا حالا چیکار کنم

ممنون ک گفتی حتما بعد کرونا دکترمو عوض میکنم

2706