2752
2734
راستش من چند ساله این مشکلو دارم
اول پری یکماه عقب میوفته و ماه بعدش با لکبینی شروع میشه و به خونریزی شدید میرسه و اصلا تمومی نداره تا وقتی که قرص جلوگیری بخورم
دیگه خسته شدم هر چند ماه اینطوری میشدم که این قرصای کوفتیو میجبورم بخورم هر دکتریم رفتم فقط نوع قرصامو عوض کرد و مشکل من حل نشد و عقیده دکتر اختلال هورمونی و بعضیاشونم تنبلی بود
بعد زایمانم خوشحال فک کردم دیگه اینطوری نمیشم و پریها منظم بود تا اینکه ماه قبل عقب انداختم و این ماه از هفته پیش به خونریزی افتادم و به جای اینکه کمتر شه هروز بیشتر و وحشتناک تر از قبله دارم میمیرم خیلی سختمه با وجود یه بچه ی شیطون اعصاب دکتر هم ندارم دیگه رفتم یه بسته الدی گرفتم به نظرتون بخورم بند بیاد؟خیلی از مضرات این قرصا میترسم اما همیشه مجبور به خوردنش بودم:-((((((((
شاید اگر انسانیّت هم مارک دار بود, خیلی از آدم ها به تن می کردند...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ینی تا کی تا وقتی که از کمخونی بیحال شمو از بین برم؟
یبار تا بیست روزم صبر کردم نتیجش کمخونی شدید من بود هربار مجبورم قرص بخورم
سلام خوبین؟
من یه مدت که برا کنکور درس میخوندم این مشکلو پیدا کردم بطوری که سه ماه خونریزیم قطع نشد. اونموقع چون جوون و خجالتی بودم به مامانم چیزی نگفتم تا اینکه طاقتم تموم شد و اصلا زیر بار دکتر رفتن هم نمیرفتم.یکی از اقوام راجع به خواص غذاها خیلی وارد بود مامانم مشکلمو بهش گفت و با یه راه حل ساده موضوع حل شد. روزی یه دونه تخم مرغ عسلی اگه گردو هم پورد کنی و داخلش بریزی که بهترم میشه. من ده روزه خوب شدم. و از اون ببعد هروقت پری شروع میشه روزای اول حتما تخم مرغ میخورم. شما هم امتحان من شاید موثر باشه برات.
همه بر سر زبانند تو در میان جانی **** چه مکانی بهتر از جان که تو در میان آنیLilypie Second Birthday tickers
خواهش میکنم عزیزم انشااله که حل بشه . ترکا به این مشکل میگن طرف کمر خالیه.من ماه سوم بارداریم هم یکی دو تا لکه کمرنگ دیدم و بدجور ترسیدم سونو چیزی نشون نداد دکتر هم بهم استراحت داد ولی همون موقع هم تخم مرغ مشکلو حل کرد.
همه بر سر زبانند تو در میان جانی **** چه مکانی بهتر از جان که تو در میان آنیLilypie Second Birthday tickers
بالاخره خونریزی با شدت زیاد کم خونی میاره که بعدش باید قرص اهن خورد

ولی تا زمانیکه ضخمات دیوپاره رحم کم بشه خونریزی هستتتت

اگه دیگه خیلی طول بکشه ال دی میدن

دکترک به من گفت تا سه چهار روز هر شش ساعت یه دونه بخورم تا بند بیاد

بعد یه بسته جدید شروع کنم که تنظیم شم
ایلیای من چه نازه.....
مرسی بروبچ
قرصو شروع کردم روزی یه دونه فعلا لک دارم و گاهی بیشتر از لک
هرچی باشه از اون خونریزهای وحشتناک خبری نیست
فکر کنم باید با این مشکل حل نشدنی بسازم
2706