2733
2739
عنوان

پریود بعد از زایمان

155 بازدید | 16 پست

سلام خانوما.من بهمن ماه زایمان کردم بعد از 40روز خونریزیم 9فروردین پریود شدم.این ماه 9ام تمام علائم پریودیو داشتم اما هنوز نشدم،ممکنه چون شیر خودمو میدم پریود نشم؟کسی اینجوری بوده؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ان شاءالله طبیعیه

ولی در کل حواستو جمع کن حامله نشی

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
من اول اسفند زایمان کردم هنوز پریود نشدم طبیعیه؟ حامله پامله نشده باشم صلواااات 😃

بعضیا تا بچه شیر میدن نمیشن نگران نباش

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
من اول اسفند زایمان کردم هنوز پریود نشدم طبیعیه؟ حامله پامله نشده باشم صلواااات 😃

😂😂😂نه،آخه بعضیا تو شیردهی پریود نمیشن،من چون ماه اول شدم فک کردم دیگه میشم

2740
بعضیا تا بچه شیر میدن نمیشن نگران نباش

بهتر بابا چیه چندش 😀 فقط مشکل اینجاست همیشه باید جلوگیری داشت اون موقع که آدم پریود میشه حداقل توی تایم های غیر تخمک گذاری میشد بی جلوگیری رابطه داشت

بهتر بابا چیه چندش 😀 فقط مشکل اینجاست همیشه باید جلوگیری داشت اون موقع که آدم پریود میشه حداقل توی ...

ریسکه 

اصلا اینکارو نکن اگ بچه نمیخای 

😂😂😂نه،آخه بعضیا تو شیردهی پریود نمیشن،من چون ماه اول شدم فک کردم دیگه میشم

منم نمی‌دونستم پریود بشی ممکنه باز دوباره نشی 🤔 پس همش باید جلوگیری داشت چه پریود بشی چه نشی

پس خوبه که پریود نشدم 😅

2706