2752
2734

من تو تاپبك هاي قبل هم گفته بودم كه با همسرم مشكل دارم ندارم جدا ميشم و بخاطر اخلاق بد مادرم و نامردي هايي كه در حق من كرده نميتونم پيش مادرم برگردم و بالاجبار دارم خونه براي خودم أجاره ميكنم 

كسي هست راهنماييم كنه شرايط أجاره خونه براي مجردين چطوريه؟

به هر حال رفت آمدت برای همسایه ها جذاب میشه و زیر نظری

۴سال خونه دانشجویی داشتم..

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه میخوای تنها باشی که هیچ میتونی یه اتاق اجاره کنی، اگر فقط میخوای از پیش شوهرت بری برو پانسیون خرجت کمتره

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)
2731
خوب بالاخره چي كار ميشه كرد 

کار خاصی نمیتونی بکنی،نباید با کسی صمیمی بشی فقط،وگرنه ولت نمیکنن

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
 شرایط خاصی نداره پول داشته باشی بهترین خونه رو میدن بهت یا میتونی همخونه بشی یا پانسیون بری&nb ...

حقوقم ماهي٢٥٠٠ هستش الان و مقدار كمي پول پيش 

رفتم بنگاهي پرسيدم ميگه از اتحاديه بايد معرفي نامه داشته باشي 

شرايط پانسيون چجوريه؟  آخه جاهازم چي كار كنم ؟

پانسیون مثل همون خوابگاهه ولی کاری ندارن مجردی متاهلی بیکاری کارمندی یا دانشجو،فقط اجارشونو میشناسن، شنیدم بعضی از باربریها انبار اجاره میدن برا وسایل ولی ندیدم تاحالا

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)
پانسیون مثل همون خوابگاهه ولی کاری ندارن مجردی متاهلی بیکاری کارمندی یا دانشجو،فقط اجارشونو میشناسن، ...

خودمم دوست دارم پانسيون برم ولي آخه خياطي هم ميكنم ميترسم تو پانسيون اذيت بشم 

ولي پانسيون أيده خوبيه 

خودمم دوست دارم پانسيون برم ولي آخه خياطي هم ميكنم ميترسم تو پانسيون اذيت بشم  ولي پانسيون أيد ...

نه میتونی خیاطی کنی،البته روزا نه تایم استراحت،با مسئولش صحبت کن میتونی اجاره بیشتر بدی اتاق دو نفره بگیری،با صبر و حوصله بگرد پانسیونای خوبی هستن

2706