2733
2734
عنوان

بارداری سونو16هفته

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 71 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
غربالگری 😂😂😂😂😂

🤣🤣من میخاستم امروز برم انجام بدم ازمایشو ولی میگن  دوستان میگن  باید ناشتا بود. شما ناشتا و صبح رفتی ازمایش؟ 

لطفاا خووواهش میکنم کسی منو لایک نکنه. توروخدالایک نکنید
اره میدونم. اخه بیمه نیستم بعد تاالان ک 16هفتمه نزدیک 4تا سونو دادم هرسونو هم 120تمن به جز اون ان تی ...

عزیزم شما الان باز باید سونو آنومالی بدی بعد هفته ۲۸تا ۳۲ باید یه سونو دیگه به اسم oB بدی و دیگه سونو نداره وقت یه سری ها اگ زایمان طبیعی باشع برا معاینه لگن میرن بعد اگه ۳۹هفته ات گذشت با درخواست خودت یه سونو دیگ میتونی بدی ...

عزیزم خیلی از دکتر ها آزمایش خون غربالگری رو ملاک نمیدونن و نمی فرستن ولی سونو براشون خیلی مهم هست ب ...

اره به من گفت سونو همه چیزو نمیگه باید حتما حتما ازمایش خون بدی

🤣🤣من میخاستم امروز برم انجام بدم ازمایشو ولی میگن  دوستان میگن  باید ناشتا بود. شما ناشت ...

من صبح زود رفتم ولی شنیدم لازم نیست ناشتا باشی

ولی من ناشتا بودم چون بخاطر کرونا میخواستم نفر اول باشم که آلوده نباشه

چقدر زیاد سونو من 70 دکترم خصوصیه 

چی بگم.. اینجا بااینکه شهر کوچیکیه ها ولی همه چیش گرونه باور کن من فقط 65تومن ویزیت دکتر میدم 

چی بگم.. اینجا بااینکه شهر کوچیکیه ها ولی همه چیش گرونه باور کن من فقط 65تومن ویزیت دکتر میدم 

بخداهرچقدر دلشون بخواد میگیرن 

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤
کاشکی یکی بلد بود از روی عکس دقیق بگه

جواب سونو من اصن عکس نداشت که😂یه سی دی بود با یه برگه که توش توضیح داده بود عدد ان تی و اینجور چیزارو

نه اینک ناشتا باشی از آزمایشگاه زنگ زدن گفتن بعداز نهار دیگ چیزی نخورین یعنی ساعت ۵ازمایش دادم ۵ساعت ...

خوبه پس منم چیزی نخوردم  ازساعت3

تا سونو بدم و برم ازمایشگاه کلی طول میکشه