2733
2739
عنوان

شک به اعتیاد نامزد

279 بازدید | 22 پست

سلام دوستان حس میکنم نامزدم مواد مصرف میکنه ی بار توی مسافرت با چندتا خانواده دیگه دیدم که لا یکی دیگه از دوستاش که همسفرمون بود پیک‌نیک برداشتن و چند دقیقه غیب شدن ولی جلوی من حتی سیگارم نمیکشه ولی دیشب خیلی اتفاقی تو جیبش پیپ پیدا کردم با ی بسته سیگار 

بهش گفتم لباسات بو سیگار میده چرا 

گفت که همکارا میکشن لباس منم بو گرفته 

لطفا راهنماییم کنین چجوری مطمین شم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شخصا خودم خون ب پا میکردم تا اعتراف کنه بعدم ازش جدا میشدم😊

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2740

ببین عزیزم طبق تحربه خودم میگم ، شوهر منم اعتیاد داره تا نطمعن نشدی باهم زیر یع سقف نرید که خانه سوزه اعتیاد 

وارد رابطه هم نشید باهم

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
میکشه مطمئن باش ببرش ازمایش اعتیاد

نه اگه قرص بخوره نشون نمیده قرص ال دی

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2706