2737
2739
عنوان

تو کلاس زبان

101 بازدید | 9 پست

کلمه هارو انگلیسی به انگلیسی حفظ میکنیم و موقع امتحان استاد ازمون میپرسه چه فایده ای تو زبانمون داره؟؟

اگه دایره لغتمون بالا میره که دایره لغت با انگلیسی به فارسی بیشتر بالا میره

انگلیسی به انگلیسی چه تاثیری داره 

من خودمم انگلیسی به انگلیسی یاد میگیرم حتی الانم که کلاس زبان نمیرم وقتی ی کلمه جدید میبینم اول انگلیسی انگلیسیشو نگاه میکنم 

خیلی فایده داره 

مدام انجام بدی پیشرفتت خیلی سریع میشه چون موازی داری خیلی کلمات و جملات جدید میشنوی و میبینیو یاد میگیری

ايشالا درمان سرطان كشف بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا انگلیسی به فارسی ممکنه دایره لغاتتو بالا ببره ؟

چون کلمه رو معنیشو میفهمی و بعدا استفاده میکنی به راحتی

ولی به اندازه یکی دو خط معنی کلمه رو به انگلیسی بدونیم چی میشه مثلا

خود کلمه رو یاد میگیریم و استفاده میکنیم که به فارسی یاد بگیریم هم یاد گرفتیم واستفاده میکنیم تنها فرقش این میشه که بیشتر اذیت میشیم تا دو خط انگلیسی رو حفظ کنیم

2728

مثلا میخوی بری ببینی معنی fast چیه اگه فارسی ببینی میگی خب میشه سریع اما امگلیسی ببینی کلی کلمه جدید یاد میگیری

speedy quick swift rapid brisk nimble sprightly lively

مثلا میخوی بری ببینی معنی fast چیه اگه فارسی ببینی میگی خب میشه سریع اما امگلیسی ببینی کلی کلمه جدید ...

اره ولی باید بشینی معنی اون کلمه هارم در بیاری تا بتونی حفظ کنی در حالی که همه ی کلمه هارو به مرور معنیشونو متوجه میشی فقط وقتت الکی میری برا اینکه اون کلمه رو با این جمله حفظ کنی

اشتباه میگم؟؟

چون کلمه رو معنیشو میفهمی و بعدا استفاده میکنی به راحتی ولی به اندازه یکی دو خط معنی کلمه رو به انگ ...

روز های اول سخته بعدا اونقدر دایره لغاتت میره بالا که باورت نمیشه 

اولش ریپ میزنی فکر میکنی سخته اما بعدا میبینی اا این کلمه ی rapid همونیه که هم معنی fast بود بعد گازشو میگیری میری جلو 

2738
اره ولی باید بشینی معنی اون کلمه هارم در بیاری تا بتونی حفظ کنی در حالی که همه ی کلمه هارو به مرور م ...

تو همون تایمی که میذاری که معنی کلمات جدیدو یاد بگیری قراره ی روز ی سر یاد گیری همون کلمه بذاری 

و این باعث میشه یادگیریت عقب بیوفته 

منظورمو میفهمی ؟ مثلا الان همین کلمه fast تو میری میبینی معنی فارسیش چیه اوکی یاد گرفتم تموم شد چ آسون بعد یک ماه بعد rapid میاد جلوت حالا برو اونو نگاه کن بعد یک سال بعد speedy میاد جلوت باز برو نگاه کن فارسیش چیه ولی اگه روز اول با سختی و تایم بیشتری یاد گرفته بودی الان یک سال جلوتر بودی 

مفید بودنش خارج از حد تصورته 

بیشتر وقت بذار الان تا بعدا سریع تر جلو بری

اول اگه بتونی یک جمله بخونی که اون کلمه توشه و سعی کنی از اون معنیشو بفهمی هزار مرتبه بهتره درک مطلبتم همزمان میبره بالا بعد اگه نشد انگلیسی ب انگلیسی بعد نشد فارسی 

[QUOTE=135027489]تو همون تایمی که میذاری که معنی کلمات جدیدو یاد بگیری قراره ی روز ی سر یاد گیری همون کلمه بذاری  ...[/QUOTE

بله دقیقا همینطوره درست میگی

میشه بپرسم شما زبانت در چه سطحه؟ کلاس رفتی یا خودت یاد گرفتی؟؟