2737
2734
عنوان

دونه مقعد نوزاد

174 بازدید | 19 پست

سلام 

دخترا پسرم ٢٠ روزشه

امروز متوجه شدم دم سوراخ مقعدش دونه ريز ريخته 

به نظرتون علتش چيه؟ توو اين اوضاع دكتر رفتن خيلي سخته واقعا

پوشك ماي بيبي ميزارم. دستمال مرطوب استفاده ميكنم اما وقتي پي پي ميكنه اول با دستمال مرطوب تميزش ميكنم بعد ميشورمش. يكمي هم حواسم نبود دير به دير پوشكش رو عوض كردم. چون تحربه اي ندارم. 😐 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطر اینه ک دیر ب دیر عوضش میکنی امکان داره ب پوشک و دستمال مرطوب حساسیت داشته باشه دختر  من با دستمال مرطوب اینجوری شد 

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑
2731
بخاطر اینه ک دیر ب دیر عوضش میکنی امکان داره ب پوشک و دستمال مرطوب حساسیت داشته باشه دختر  من ب ...

يعني حساسيت ب پوشك بعد از ٢٠ روز خودشو نشون ميده؟ اره همش يادم ميره عوضش كنم. نميدونم چرا. 🤦🏽‍♀️ 

2740

احتمالا سوختگی به خاطر موندن پی پی هست.پی پی رو فوری بشور، ادرار رو هم حداکثر سر ۲ یا ۳ ساعت عوض کن. الان که هوا داره گرم می شه هر چه زودتر بهتر. سعی کن همیشه بشوریش.حتی ادرار رو.یه آبی به پوستش می خوره خنک می شه،تمیز می شه. بعدش هم با سشوار کامل خشک کن. پماد ضد سوختگی بزن.مای بیبی بد نیست، ولی پمپرز بهتره قطعا.

شیر خودت رو می خوره؟ شاید حساسیت هم باشه. دقت کن وقتایی که خوراکی خاصی می خوری اینطوری می شه یا نه.

روزی یه بار با شامپو بچه بشورش سعی کن پی پی کرد زودتر عوض کنی پوشکشو و از پمادهای زینک اکساید،هیدروکورتیزون،ان ان،کلوتریمازول 

قاطیشون کنی و بزنی بهش 

این پمادا رو دکتر برا پسرم نوشته بود الانم استفاده میکنم موثر بودن واقعا

يعني حساسيت ب پوشك بعد از ٢٠ روز خودشو نشون ميده؟ اره همش يادم ميره عوضش كنم. نميدونم چرا. 🤦🏽‍♀️&n ...

اره امکان داره منم تجربه اولمه عزیزم ولی خب الان دخترم یکسالو نیمشه اینترنت بشدت ب من کمک کرد سایت نی نی بان همینو هم‌ سرچ کنی تو گوگل  کامل برات توضیح میده 

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑
2706