2733
2734
جواب سوال منو نمیدونی؟😊

اگه از روز اول پریودیت تاالان ۱۵ روز گذشته و سیکلت تقریبا ۲۸ روزه هست باید روز تخمک گذاریت باشه ممکنه درد بخاطر همین باشه

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون💋

قربونت عزیزم😚

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
2731
شرمنده بهار جون. آره بعد سه چهار روز دیگه هست اگه بادار باشی ‌. و از بین نمیره مگه خدایی نکرده سقط ...

عزیزم من امروز روز پریودمه اما نشدم سمت چپم لمس میکنم یه رگ احساس میکنم کجه متوسط ینی من حامله م درست معاینه کردم یا باید یه گره هم داشته باشه؟

سلام. من ماه پیش دوتا فولیکول غالب چپ و راست داشتم که دیروز، روز خودش و فردای آزاد شدنشون یعنی سه شب پشت سر هم رابطه داشتم‌. از همون فردای لقاح دمای بدنم بالا بود و دور نافم نبض میزد و انگار نافم به داخل کشیده میشد. این رگ که گفتین لمس کردن نمیخواست کاملا خودم نبضشو احساس میکردم، ولی بیشتر دور نافم بود و قبلا هیچوقت اینجوری نشده بودم. این روند ادامه داشت تا جایی که یک هفته هم از پریودم گذشت با اینکه پریودام کاملا منظمه و در نهایت بعد ۷روز تاخیر به طرز وحشتناکی پریود شدم، بیشتر لخته میریخت تا خون. ناراحت شدم، دکتر گفته بود اگه خدا بخواد حتی دوقلو باردار میشی.

بهترین چیز رسیدن به نگاهیست که از حادثه عشق تر است...

سلام دوستای نازنینم من بعد مدتهای زیادی اومدم تایپیکم 😍

فک نمیکردم هنوز فعال باشه

انشالله که همتون که دوس دارین باردار بشین هرچه زودتر به خواستتون برسین 🥰❤️❤️

آنجا که عشق فرمان میدهد محال سر تسلیم فرود می آورد ❤
من الان دخترم داره میره کلاس دوم وپسرم تازه رفته توی شش سال🥰❤️ فک کنم بارداری اولم این تایپیک رو ز ...

سلام عزیزززززم 🤗🤗🤗🤗وای چه خوب که سر زدی . 

❤ انشالله همیشه سالم و سلامت باشید خودتون و بچه هاتون.  بارداری دوم تون بود این تاپیک رو زدید 

♥️
سلام دوستای نازنینم من بعد مدتهای زیادی اومدم تایپیکم 😍 فک نمیکردم هنوز فعال باشه انشالله که همتو ...

سلام عزیزم.ببخشید من حدود یه هفته دیگه موعدم هست و نمیتونم رگ رو پیدا کنم رو شکمم. اگه لقاح صورت گرفته باشه برجسته میشه رو رگ؟

برای مادر شدنم صلوات بفرستید
سلام عزیزم.ببخشید من حدود یه هفته دیگه موعدم هست و نمیتونم رگ رو پیدا کنم رو شکمم. اگه لقاح صورت گرف ...

سلام عزیزم منم مثل تو چشم انتظارم، البته تنبلی تخمدان دارم و دارم دارو مصرف میکنم

سلام عزیزم منم مثل تو چشم انتظارم، البته تنبلی تخمدان دارم و دارم دارو مصرف میکنم

منم تنبلی دارم و دارو مصرف میکنم و این ماه هم اقدام کردم و چند روز دیگه باید موعدم باشه 

تا چند روز پیش یه سری علائم مثل درد زیر دل و کمردرد و پادرد و درد سینه و...داشتم ک الان همش قطع شده و فقط گلوم خشک و میسوزه 

نمیدونم چمه خدایا

برای مادر شدنم صلوات بفرستید
منم تنبلی دارم و دارو مصرف میکنم و این ماه هم اقدام کردم و چند روز دیگه باید موعدم باشه  تا چن ...

دقیقا منم همین علائمی که گفتی رو دارم، امیدوارم به خیر بگذره، چه دارو هایی مصرف کردی؟ من چند ماهه متفورمین خوردم، این ماه کلومفین و آمپول hmg زدم

2706