2737
2734
کاش اونایی که تازه باردار شدن هم تست کنن ببینیم برا همه جواب میده
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یاسمین جون سر نی نی دومت که شکر خدا برات مونده کدون سمت رگش اومد بالا؟نی نیت پسره یا دختر
خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2742
رگش افقی نیس تقریبا عمود یا اریبه بیشتر. این رگ همون لوله فالوبه . میدونین دیگه سه تا پنج روز تخمک لقاح یافته در مسیر این لوله قرار داره هاااا
آنجا که عشق فرمان میدهد محال سر تسلیم فرود می آورد ❤
والا من میترسم لوله فالوپو فشار بدم چکار کنم مارگزیدم خواهر
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
2738
الان که بیشتر دقت کردم سمت راست رگ براومده هست ولی سمت راستم لوله ندارم. لابد همون جای برش و بخیه ورم کرده
واسه بارداری اولم سمت راست بود بارداری دومم سمت چپ بود دختر بود ولی دختر پسر بودن به سمت چپ و راست بودن نیس چون بستگی داره کدوم تخمدان تخمک بالغ داشته اگه لقاح پیدا کنه همون سمت دیگه آزاد شده تخمک و بالا میاد رگ وگرنه اگه اینطوری دختر پسر معلوم باشه که همونجا تو سونو میفهمیم پس به اون ربط نداره چون نمیدونیم کدوم اسپرم به تخمک برخورد کرده چون اسپرم تعیین کننده دختر پسر هست
آنجا که عشق فرمان میدهد محال سر تسلیم فرود می آورد ❤
2706