2733
2734
یک مغازه ی داریم که به دلایلی تا الان خالی بوده اما بخاطر فشار مالی میخواییم راش بندازیم اما نمیدونم مغازه چی بزنم مشکلش اینه تو کوچه هست و نمیدونم مشتری تو کوچه گیرمون میاد یا نه
به نظر شما مغازه ی چی باشه خوبه
من خودم نظرم روی اینهاست:

1.خرازی:چون 2 تا خرازی کوچولو تقریبا 500 متر دور تر ازخونه ی ما هست که چنگی به دل نمیزنه
2.انواع لوازم پلاستیکی آشپزخونه که من کلا تو اینجور مغازه حال میکنم و یدونه هست که یک کورس با مغازه ی ما فاصله داره
3.لباس زیر زنانه که میشه همراهش لوازم آرایشی هم تو مغازه گذاشت که فکر نکنم نزدیکیهای مغازمون باشه اما نمی دونم همچین مغازه ای تو کوچه طرفدار داره یا نه
حالا نظر شما چیه؟
کوچمون خوبه نه خیلی شلوغه و نه خیلی خلوت

http://harirr.blogfa.com/
حراج انواع پوشاک بچگونه -زنونه-سفارش کیفهای زیبا(همراه با آموزش)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سوپری
خرازی میتونی جوراب واسباب بازی واینجور چیزا هم بیاری.........
اگه نزدیکتون مدرسه زیاده لوازم تحریر هم خوبه.......
مزون مانتو با قیمت های باور نکردنی آدرس : اهواز اتوبان پل پنجم خیابان نظری پور ( نظامی ) کوچه افشین پلاک 63 منزل گندمی 09306168406 09169008406
به نظر من : شماره 3 رو کلاً بیخیال شو. چون خیلی دست توش هست و کلاً تا خانومهای محترم 70 تا فروشگاه نرن نمیبان اونو انتخاب کنن به خصوص که محلی باشی

شماره 2 هم باید یه مغازه بزرگ داشته باشی تا بتونی کامل و به روز باشی و گرنه یه پلاستیک فروشی کوچیک اصلا گزینه خوبی واسه تو کوچه نیست ( اگه بر خیابون بود خوب بود)

شماره یک به نظره من عالی میاد : چون خرازی جاییکه همیشه مشتری داره و مغازه کوچیک و بزرگشم فرقی نمیکنه .

تنها جایی است که هر کی توی اون کوچه باشه و ازش رد بشه حتما یک چیزی از توش میخره .

من این توصیه رو چون خودمون مغازه داریم بهت کردم .

مزنۀ بازارو ببین

هر وقت عصبانی میشی از خودت بپرس آیا این موضوعی که عصبانیت کرده واقعا ارزش عصبانی شدن را داره ؟
گزینه سه. من هم از آشناهامون توی کوچه یه مغازه داره و لباس زیر و لوازم آرایش و گل سر و ... می فروشه کارش خیلی گرفته. از کوچه های اطراف و هم محلی های خودشون ازش خرید میکنن چون قیمت مناسب میده مثلا هرکس هم میاد خونشون مهمونی یا خانواده هاشون رو هم برای خرید میارن خیلی مشتری داره. الان لباس زیر و لباس خونگی و .. خیلی رو بورسه
فرشته ها با هم می آیند ... خدایا شکرت
سومی من خودم همیشه ترجیح میدم برم یه جایی لباس بخرم که خیلی به خیابون نزدیک نباشه که اقایون نیان داخل اینجوری خیلی راحت ترم
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706