2752
2734
عنوان

چیکار کنم زود باردار بشم کمککک😫😔

166 بازدید | 22 پست

خانما خواهشا کمکم کنید دکتر چ دارویی ب شما میداد دکتر من هی داروی ویتامینی میداد

خدایا شکرت❤مدیسا دخترعزیزم اومدنت ب زندگیم روشنایی داد1400/5/15

عزیزم چندسالته

واقعا ۲۱ سالته

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بله 

آخه تو امضات نوشتی بعد چند سال دادی از دوباره گرفتیش 

ببخشید‌ مگه چندساله ازدواج کردید

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

عزیزم هرچی استرس داشته باشی و بخوای زود بشه اتفاقا دیر تر میشه 

بی خیال باش 

تحت نظر دکتر باش 

ان شاالله که به وقت باردار میشی عزیزم 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
والله من رفتم دکتر سونو نوشت گفت کیست داری تا از بین نره باردار نمیشی باید قرص بخوری من نخوردم بعد ۳ ...

مبارکت باشه عزیزم ایشالا بسلامتی دوران بارداریو طی کنی😍😍😍

عزیزم هرچی استرس داشته باشی و بخوای زود بشه اتفاقا دیر تر میشه  بی خیال باش  تحت نظر دکت ...

امضات دقیقا حال الان منه دیر اومدو زود رفت یکسال از سقطم گذشتو خبری نیست از نی نی😔

من ماهی ک گذشت هرچی از کیت استفاده کردم پررنگ نشد همش حاله کمرنگ تخمکامم کوچیک بودن برا ماه بعد چیکار کنم لترو بخورم بنظرتون؟ 

برای سلامتی برادر۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد واله محمد💜
امضات دقیقا حال الان منه دیر اومدو زود رفت یکسال از سقطم گذشتو خبری نیست از نی نی😔

عزیزم چند وقت بعد سقط اقدام کردی

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
آخه تو امضات نوشتی بعد چند سال دادی از دوباره گرفتیش  ببخشید‌ مگه چندساله ازدواج کردید

17سالگی ازدواج کردم و پارسال باردار شدمو سقط شد

2706