2733
2739

من دانشگاه نرفتم هنوز کسی جدیم نمیگیره کسی خواستگاریم نمیاد همه منتظرن بببینن چی قبول میشم میرم دانشگاه واقعا ینی چی قبلا خوش اخلاق و مهربون بودم الان شدم یه ادم عنق و عصبی که فقط درس میخونم که قبول شم دیگه بیرون رفتنو دوست ندارم دیگه از بودن تو جمع لذت نمیبرم از همه چیز و همه کس بدم میاد فهمیدم تنها چیزی که الان به ادم ابهت میده پول و شغله و زیبایی ولی اخلاق هرچقد مهربون و خوش برخوردتر باشی برعکس فک میکنن خنگی🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

سعی کن دانشگاه خوب قبول شی

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶

بعد از دانشگاه خوب میشی فقط خیلی منتظر خواستگار نباش چون شاید نیاد بعد تو روحیت اث میزاره گلم 

من عاشق رشته ام هستم براهمین خیلی دانشگاه رو دوست دارم

در این دنیا دل بی غم نباشد
مگه دانشگاه چخبره حلوا پخش میکنن🙄

نه وارد اجتماع میشی انگار ی فصل جدیدی از زندگی هست باعث رشد میشه آدمای مختلف میبینی با اصطلاحات علمی آشنا میشی همه ی اینا مهمه 

شاید با مطالعه بخشیشو بشه بدست آورد ولی تحصیلات آکادمیک خیلی مهمتره