2733
2739
عنوان

دیجی‌کالا

133 بازدید | 13 پست

کیا از دیجی کالا خرید میکنن

راضین؟؟

محصورلات آرایشی بهداشتیش اصلن؟؟

من تاحالا خرید نکردم ازش

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترییییین اتفاق زندگیم افتاد          عاچقتم خدا❤

من خرید میکنم

راضیم. فک کنم اصل بودن :)

میخوای بخری به فروشنده و درصد رضایتش دقت کن

به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم. همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو! هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ، جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش. از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه. کار اشتباه اشتباهه   حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من سه شنبه سفارش قابلمه هام رسید اولین خریدم بود ازش دوتا تابه دوتا قابلمع زمان تحویل دقیقا درست بود بسته بندی هم همینطور

There is GOD💚💚💚   ..                                               
2740
ینی چی به فروشنده

زیرش نوشته از چه فروشگاهی واست ارسال میشه

دیجی کالا همه چیش مال خودش نیس که

یه سریاش مستقیم از خودش ارسال میشه یه سری چیزا رو فقط واسطس

به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم. همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو! هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ، جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش. از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه. کار اشتباه اشتباهه   حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه.   

اونایی که مال خود دیجی کالا هست و فروشندش دیجی کالا هست اصله من زیاد خرید کردم ولی اگه فروشنده  جای دیگه باشه معلوم نیست زیرش میزنه فروشنده کجاست  بعد تظرات زیرش خیلی بهت کمک میکنه