2737
2739

سلام بچه ها امیدوارم همیشه حالتون خوب باشه دیشب یاد یه چیزی افتادم گفتم با شماهم در میون بزارم که خیلی ناراحتم کرد

دقیقا یه سال پیش با شوهرم دعوام شده بود یه ماه بود خونه بابام بودم بعد یه شب رفتیم خونه داییم اونا وزنه داشتن همع خودشونو وزن کردن بعد نوبت من که رسید شوکه شدم دیدم ۶ کیلو تو یه ماه کم کردم 

گفتم اخ جون ۶ کیلو کم کردم و یه خنده ی تلخ وقتی سرمو بلند کردم دیدم هیچکی نخندید همه بغضشون گرفت و چشاشون پر اشک  

اون موقع بود که خیلی دلم به حال خودم سوخت و اصلا از کم شدن وزنم که آرزوی همیشگیم بود خوشحال نشدم زندگی با آدم جوری رفتار میکنه که وقتی دیگه چیزی برات مهم نیس سر راهت قرار میگیره شماهم اگه از اینجور خاطره ها دارین بگین یکم سبک شیم😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بدترین کاری که خدا میتونه با بنده هاش بکنه اینه که ارزوشونو اون موقع که میخان بهشون نده بعدش دیگه چه فایده داره وقتی که دلت شکست وقتی که هورد شدی

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               

منم تپليم 

يه چن وقته دكتر ميرم رژيم گرفتم اما راستش از غصه كمكردم خيليشو 

ولي خب نه مثل شما 

دلم خيلي گرفته خيلي 

از اينكه ازدواج كردم بشدت پشيمونم اما بچه دارم و بي نهايت وابسته به پدرشه 

ميخام از اين به بعد واسه خودم باشم شاد باشم و دنبال كار بگردم اما اينجوري ديگه وقتي واسه بچم ندارم اخه درسم ميخونم 

گيجم شوهرم وضعش خونه اما واسه بقيه نه زنو بچش 

مادرش اونو مثل خودش بار اورده ظالمو زور گو 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2740

خدا به من حتی یه ارزومم نداده آرزوم سلامتیمه

همش سختی پشت سخت اول رفتن  مامانم بعد اذیتای افتضاح بابام بعدشم تنهایی و شکست عشقی وحشتناکم که تا سکته رفتم الانم ۲۵ سالمه و تنها و ناامید از روزای شادم

منم تپليم  يه چن وقته دكتر ميرم رژيم گرفتم اما راستش از غصه كمكردم خيليشو  ولي خب نه مثل ...

دقیقا منم زندگیم اینطوریه ولی با این تفاوت که شوهرمن اجازه درسو کارم بهم نداد ولی وضعش خوبه وقتی دلم به چیزی خوش نباشه پولشم بخوره تو سرش

خدا به من حتی یه ارزومم نداده آرزوم سلامتیمه همش سختی پشت سخت اول رفتن  مامانم بعد اذیتای افتض ...

نا امید نشو بالاخره یه روزی زندگی روی خوششو بهت نشون میده کافیه بلند شیو زمین نخوری عشق ارزشش رو نداره من از درد عشق دارم میسوزم یکیم بخاطر بچم دارم تحملش میکنم ولی ایمان دارم بالاخره یه روزی نوبت خوشیه منم میرسه

دقیقا منم زندگیم اینطوریه ولی با این تفاوت که شوهرمن اجازه درسو کارم بهم نداد ولی وضعش خوبه وقتی دلم ...

حق كارو تحصيل رو گرفتم 

من شوهرم انتخاب پدرم بود و يه جورايي با اجبار 

شوهرم يه پا بازيگره برا خودش خوب بلده جلو بقيه چطور نقش بازي كنه

بعد به مدت پدرم از كردش پشيمون شد اما چاره چيه از عصه موهاش سفيد شد فشار خون گرفت مادرم پير شد 

ولي به حال من چه سود 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
حق كارو تحصيل رو گرفتم  من شوهرم انتخاب پدرم بود و يه جورايي با اجبار  شوهرم يه پا بازيگ ...

سلام عزیزم خیلی از  تاپیکم گذشته ولی یجورای دلم خواست جویای حالت بشم الان چطوری چیکار کردی

سلام عزیزم خیلی از  تاپیکم گذشته ولی یجورای دلم خواست جویای حالت بشم الان چطوری چیکار کردی

سلام خانمي خوبي 

هيچي زندگيه ديگه موندم بخاطر بچم اما راستش ديگه واسم مهم نيست اصلا اون همه دوست داشتنم نابود شد واقعا هيچ حسي بهش ندارم اما يه جور ديگه وانمود ميكنم اطرافيانم فاميلاي خودم با اينكه بشدت ظاهر سازي ميكنم اما از دلم ميدونم خبر دارن همشون نگاهشون يه جوريه 

يه مدته يه كار خوب پيدا كردم اما فعلا ميخام درسمو به يه جايي برسونم و تو محيطي باشم كه مربوط به درسمه 

مي دوني خودمو همش گول ميزنم عصرا با بچم ميرقصم درگير اشپزي ميكنم خودمو 

شوهرم زورگو هست و مستبد با هر روشي نتونستم لاقل يكم تغييرش بدم اما دارم كار ميكنم رو خودم كه بي خيالش بشم كه تا حد زيادي موفق بودم ميدونم اينجور زندگي كردن حقم نيست اما وقتي چاره ايي نيست همين كه بيشتر خودمو عذاب ندم خوبه ادم حسودي نيستم اما وقتي يه زوج عاشق ميبينم بشدت دلم پر ميكشه اونقد نااميدم كه ديگه ختمو دعا هم براي بهتر شدن زندگيم نميزارم 😢

سلام خانمي خوبي  هيچي زندگيه ديگه موندم بخاطر بچم اما راستش ديگه واسم مهم نيست اصلا اون همه دو ...

قربونت عزیزم واقعا ماها چیکار کردیم که این زندگی برامون رقم خورده بخدا منم دقیقا مث توام انگار تو منی

2706