2733
2734
عنوان

همسایه بی شخصیت

694 بازدید | 19 پست

همسایمون یه زنه تنهاس، قبلا راه پلشو جارو میکرد و آشغالارو با خاک انداز جمع نمیکرد و با جارو از همون بالا میریخت جلو در ما. 

یبار دیگه که اینکارو کرد شوهرم عصبانی شد و آشغالاشو از جلودرمون جمع کرد و برد ریخت جلو در خودشون. و دیگه زنه اینکارو نکرد.

تا اینکه بعد از سه ، چهار ماه، دیشب دوباره کار خیلی بدتری کرد. 

دیشب که با شوهرم اومدیم خونه دیدیم جلو درمون یه مشما پره آشغال گذاشتن که پاره هست و قوطی کنسرو ماهی و دستمال و تفاله چای پوست میوه و بسته قرص و ته سیگار و نوار بهداشتی و مو و .... همه اینا ریخته تو پله ها تا طبقه بالا.... 

یعنی بوی گند ساختمونو برداشته بود. 

منو شوهرم صبح میریم سرکار شب میایم کلا با کسی ‌کاری نداریم که بخواد باهمون لج کرده باشه.

طبقه اخریمون هم یه پیرزن و پیرمرد بی آزارن، که هیچوقت همچین کاری نمیکنن. 

همونموقع به همسرم گفتم بیا بریم درشو بزنم ببینم واسه چی ساختمونو به گند کشیده.

گفت نه، برو جارو خاکنداز بیار. سریع همه رو جمع کرد برد ریخت جلو در خونه زنه. گفت تافردا از سرکار بیام دوباره اینکارو کرده باشه اونموقع من میدونم و این زنه....

خسته شدیم از اینکاراش

به نظرتون یه متن کنایه امیز برم بزنم رو برد بخونه و بهش بر بخوره. مثلا ریختن زباله ها در راهرو به دور از ادب و فرنگ آپارتمان نشینی هست و رعایت نظافت نشانه شخصیت شماست. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

دیروز بچه مهمونشون از بالای پله ها تف میکرد پایین منم میخواستم رد بشم حالم بهم خورد زبون روزه ای. انقد نفهمه ک تو اوضاع کرونا پاشده مهمون راه دور دعوت کرده

لیلی آن عشقم که مجنونش تو باشی💕
2706