2733
2739
عنوان

تبلیغات نی نی سایت + عکس

670 بازدید | 10 پست

یکی از مشکلاتی که در ایران داریم اینه که تا می بینن اقبال عمومی به یک چیزی زیاده شروع می کنن به خرابکاری. یکیش همین تبلیغات سایت.

اینکه برای تامین هزینه های یک سایت تبلیغ گرفته بشه قابل درکه. اما اینکه هر فضای خالی رو با تبلیغات دری وری پر کنن، دیگه شاهکاره. الان لابلای تبلیغات میشه دو سه تا پست خوند! بعد تبلیغات کاملا فله ای هست، مشخصه هرکسی فقط پول بده ازش تبلیغ قبول می کنن. از اون دندون های زرد گرفته تا نمایش چندش آور سوسک به عنوان اسباب بازی دیجی کالا.

این یکی که عکسش رو میذارم دیگه خداست! کسی میدونه الستیک سرچ چیه؟!!!!!!!!!

آقا هستم 🍁 WLF

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2328349/اگه-از-دست-تبلیغا-میخوای-راحت-شی-حتمااا-بیاالان-هیج-تبلیغی-ندارماسکرین-شاتیادتون

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2328349/اگه-از-دست-تبلیغا-میخوای-راحت-شی-حتمااا-بیاالان-هی ...

بیا با راهنمایی این تاپیک از شر همه تبلیغات خلاص شو

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من با کامپیوتر میام، کلا عرضم اینه که به مخاطب هیچ احترامی نمیذارن.

سلام آقای تورنتو

من از شما راهنمایی میخوام نخواستم توی تاپیک پس انداز بپرسم

شما گفتین هر وقت اراده کنین به همه چی میرسین

من اراده ی ضعیفی دارم و چند ساله دارم درجا میزنم

حدودا ۱۱سال پیش لیسانس مترجمی زبان انگلیسی گرفتم توی این همه سال هیچ استخدامی ای شرکت نکردم چون رشته ی منو نمیخواستن (از طریق تربیت معلم میگرفتن)

من چند سالی توی مدارس غیر انتفاعی تدریس زبان داشتم راضی بودم اما بنا به دلایلی از شهر خودم به شهر بزرگتری رفتم

در اینجا بارها به مدارس وآموزشگاهها مراجعه کردم ولی فقط فرم پر کردم و خبری ازشون نشده

میتونین منو راهنمایی کنین به نظرتون اقدام کنم واسه ارشد زبان یا دوباره از اول یه رشته ی دیگه رو شروع کنم من ۳۷ سالمه بعضی وقتها فکر میکنم دیگه واسه شروع دیره

یه وقتایی میگم کاش یه رشته ی دیگه میخوندم زبان رو از آموزشگاهها هم میشد بهش دست یافت(هرچند خیلی از زبان هم فاصله گرفتم)

اعتماد به نفسم روازدست دادم هیچ کاری راضیم نمیکنه مدرک خیاطی و آرایشگری هم حتی گرفتم اما هیچ علاقه ای ندارم

سردرگمم از این که وقتم به بطالت میگذره خیلی بهم ریخته ام

به تنها هنری که علاقه دارم نقاشیه تا به حال کلاس نرفتم اما فکر میکنم واسه شروع نقاشی هم شاید دیر باشه

ببخشید که اینقدر طولانی شد🙏🙏

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
سلام آقای تورنتو من از شما راهنمایی میخوام نخواستم توی تاپیک پس انداز بپرسم شما گفتین هر وقت اراده ...

سلام

اگر زمانی راهی رو رفتید که به نتیجه نرسید (مثل همین اقدام برای استخدام در مدارس و آموزشگاه ها)، باید راهتون رو عوض کنید. ارشد زبان یا شروع یک رشته دیگه فقط مشکلی که دارید رو به تاخیر و تعویق می اندازه،‌ اصل مشکل پابرجاست.

می دونید اکثریت قریب به اتفاق نمایندگان مجلس انگلستان یا کانادا، تحصیلاتشون لیسانسه؟‌ این یعنی لزوما مدرک بالا نشاندهنده کارآمدی نیست. در ایران متاسفانه وقتی نمی تونیم کار پیدا کنیم، میریم ادامه تحصیل میدیم.

خانم گرامی، کلی آدم هستند که با همین مدرک زبان شما دارند کار می کنن و اتفاقا خیلی هم خوب کار می کنن. اول اینکه مطالعه رو فراموش نکنید - نه اینکه برید دانشگاه، مطالعه جانبی برای اینکه دانشتون بروز باشه - شما الان می تونید روان انگلیسی حرف بزنید؟ می تونید ده تا فیلم انگلیسی رو از اول تا آخر تماشا کنید و همشون رو متوجه بشید؟ می دونید برای موفقیت در آیلتس چه راهی باید رفت؟ تا بحال خودتون امتحان آیلتس یا تافل یا جی آر ای دادید، بالاترین نمره تون چند بوده؟

اگر جواب تون به این سوالات مثبت باشه،‌ بعید میدونم برای پیدا کردن کار مشکل داشته باشید، فقط باید زمینه اش رو تغییر بدید. یه کانال تلگرام یا واتس اپ یا پیج اینستاگرام بیارید بالا و توش شروع کنید تولید مطلب. چند نفر رو میشناسم که درآمدهای ماهی چند ده میلیونی دارن، اول از همین راه ها مخاطب پیدا کردن و در مرحله بعد از بین همون مخاطبین شاگرد خصوصی و نیمه خصوصی هم براشون پیدا شد. در این حد که الان باید منتظر نوبت بشید تا قبولتون کنن برید پیششون درس بخونید!

اگر جوابتون به اون سوالات منفی بود، یعنی کارتون لنگ همین موارده. نیاز دارید که خودتون رو توی اون زمینه ها تقویت کنید. اون مثال مرده شور رو یادتونه؟! اول یاد بگیرید خوب مرده رو بشورید، بعد روی مارکتینگ خودتون و تواناییهاتون کار کنید،‌ تا مرده پادشاه رو برای شستشو پیشتون بیارن.

آقا هستم 🍁 WLF
2738
سلام اگر زمانی راهی رو رفتید که به نتیجه نرسید (مثل همین اقدام برای استخدام در مدارس و آموزشگاه ها) ...

متشکرم آقای تورنتو حق با شماست باید زبانم رو تقویت کنم چون خیلی هم ازش فاصله گرفتم البته ترجمه رو بیشتر دوست دارم

البته دوست دارم در کنارش نقاشی رو هم شروع کنم 

بازم ممنونم از راهنماییتون👌👌

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
متشکرم آقای تورنتو حق با شماست باید زبانم رو تقویت کنم چون خیلی هم ازش فاصله گرفتم البته ترجمه رو بی ...

یادم رفت اینو بگم. یک گزینه دیگه ترجمه رسمی دادگستریه. با این حجم آدمی که از ایران می خواد بزنه بیرون، درآمد خوبی داره. خیلی دارالترجمه ها کارهایی که میگیرن رو میدن بیرون به مترجم هایی که از خونه کار میکنن.

آقا هستم 🍁 WLF
یادم رفت اینو بگم. یک گزینه دیگه ترجمه رسمی دادگستریه. با این حجم آدمی که از ایران می خواد بزنه بیرو ...

تا الان به این گزینه فکر نکرده بودم حتما پیگیری میکنم

متشکرم🙏🙏