2733
2739
عنوان

بهترین هدیه تولد🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 24 پست
😂😂😂😂

برو تو سایت بوکادو یه هدیه داره که عاشقش میشی

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ی سال ست انگشتر و تسبیح قیق گرفتم

چهار سال ساعت مچی گرفت عاشق ساعت مچی هست رنگو وا  رنگ داره با کت و شلوارهاش ست میکنه

ی سال تفنگ بادی خریدم

سال بعدش برا تفنگش دوربین پیشرفته گرفتم

ی سال ی ادکلن خیلی خوب گرفتم

ی سال ست چرم خریدم براش

ی سال ی کت تک ک خیلی دوستش داشت و دائم میگفت جون میده بپوشم برم جلسه ولی دلش نمی اومد پول بده خریدم (اون موقع دستم تو جیب خودم بود )

ی سال حلقه اش رو فروخته بودیم برا تولدش مثل حلقه خودم ولی نقره اش رو سفارش دادم

امسال تو قرنطینه بودیم براش چیزی نگرفتم خشکه حساب کردم باهاش

ی سال هم ی کلاه لبه دار خیلی خوشمل پاییزی  یکی هم تابستونه یکی هم بهاره خریدم براش ک باباش با کمال جسااااااارت گفت سه تا کلاه استفادت نمیشه من یکیش رو بر میدارم دست گذاشت روی اون کلاه پاییزیه ک من خیلییییی دوستش داشتم منم گفتم شرمنده آقا جون این از همه اشون بیشتر ب دلم نشسته رود شما یکی دیگه بردار ک کلاه بهاری رو برداشت

شاید باورت نشه من با اسم خودم درخت میکارم ولی خیلییی حس خوبی داره ۵ساله این کارو میکنم شاید برای کسی که به گل و گیاه علاقه داشته باشه یا احساساتی درکنار یه هدیه معمولی ویا ساده حس قشنگی داشته باشه

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد
2731
بوکادو؟

اره عزیزم.من واسه شوهرم گرفتم 

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
شاید باورت نشه من با اسم خودم درخت میکارم ولی خیلییی حس خوبی داره ۵ساله این کارو میکنم شاید برای کسی ...

اره واقعا قشنگه.اما مردا زیاد اهل گل و گیاه نیستن لامصبا😂

2740
اون کتابایی ک درست میکنن خیلی عالیه😍نامزد منم عاشق این یادگاریاس.دستت درد نکنه واسه پیشنهادت

خواهش میکنم عزیزم شوهر منم کلی ذوق کرد براش