2733
2734

ثبت شرکت تو ایران یا سهامی خاص یا با مسولیت محدود انجام میدن چون بیشتر طرفدار داره.. الان 1 سالسه که به صورت سیستمی شده .. ینی کل اطلاعات مثل تعداد اعضا و اساسنامه و موضوع و سمت اعضا و... و تا 3 تا اسم انتخابی  در سایت ثبت شرکت وارد میکنید و تا 10 روز اگه نقص نداشته باشه و کارشناس تایید کنه شرکتون ثبت میشه اگه خواستید چندتا موسسه خوب هم میشناسم مثل ذهن ناب که تو گوگل بزنید سایتش میاد قیمت هم زده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من یه مشاور پیدا کردم خیلی خوب بود هم راهنماییم کرد هم برندمو انجام داد هزینشم نسبت ب جاهای دیگه کم بود تو اینستا sabterabin

شمارش۰۹۳۶۰۵۶۰۰۱۰ خانم بزرگی

تازه کل هزینم نگرفت نصفشو اول گرفت نصفشو آخر

چون من قبلا رفتم یجا دیگه کلی دروغ بار کردن پولمم پس ندادن

کله مراحله ثبت شرکتو صدف جان

من خودم اطلاعی ندارم ولی دو سه ماه پیش همسرم  ثبت کرد که فکر میکنم کارش رو به موسسه ثبت دی داده بود خیلی راضی بود مشاوره رایگانم داشت میتونی بپرسی

من خودم اطلاعی ندارم ولی دو سه ماه پیش همسرم  ثبت کرد که فکر میکنم کارش رو به موسسه ث ...

منم از یکی از کارمندهام تعریف ثبت دی رو شنیده ام ،تو پاساژ گلدیس فلکه دوم صادقیه ست 

منم از یکی از کارمندهام تعریف ثبت دی رو شنیده ام ،تو پاساژ گلدیس فلکه دوم صادقیه ست 

همسرم به صورت غیر حضوری کارش رو انجام داد به همین خاطر دقیق نمیدونم کجاست آدرسش  

موسسه ثبت دی  ۳۷۹۸۴۰۰۰

واقعا به نظرمون بهترین شرکت ثبتی بود 

2738
همسرم به صورت غیر حضوری کارش رو انجام داد به همین خاطر دقیق نمیدونم کجاست آدرسش   موسسه ثبت دی ...

یکی از ویژگیهای خوبه ثبت دی این هست که بعد انجام کار و رضایت مشتری دریافت وجه دارن 

شماره تماس یکی از کارشناسای ثبت دی 

۰۹۱۲۵۸۸۳۲۲۰