2733
2739

دوره هام ۲۸ تا ۳۰ روزست 

دیروز که ۲۰ سیکلم بود دستمالی که خودمو خشک میکردم خونی شد یهو شکه شدم چون نه وقت پریودم بود نه تا حالا سابقه داشتم ولی دیگه بعدش حتی با چک کردن هم چیزی نبود

به نظرتون میشه لک لانه گزینی باشه یا زوده هنوز!!

تخمک گذاریم هم هفت هشت روز پیش بود و ما هم از بعد پریود تا الان شب درمیون اقدام داشتیم

خدا کنه خبر خوش در راه باشه🙏😌

۸ ماهه اقدامم😣

خدا همیشه حواسش به من بوده و هست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

6 تا 12 روز بعد از لقاح لانه گزینی اتفاق می اقته

منم شاید سرجمع 15 روز بیشتر از آخرین پریودیم نگذشته

ولی 7 روز از رابطه ام میگذره و امروز ی رگه خون دیدم

نمیدونم باردارم یا نه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
میفهممت این روزارو گذروندم توکل ب خدا دلت روشن باشه واسه خدا کاری نداره خیلی امیدوار به رحمتش باش

ممنون عزیزم

همیشه به خدا توکل میکنم تا هیچوقت ناامید نشم😊

6 تا 12 روز بعد از لقاح لانه گزینی اتفاق می اقته منم شاید سرجمع 15 روز بیشتر از آخرین پریودیم نگذشت ...

منم ۲۱ روز از پریودم میگذره خیلی امیدوارم که انشاالله خبریه

منم ۲۱ روز از پریودم میگذره خیلی امیدوارم که انشاالله خبریه

من الان ی بچه دوماهه دارم

فک کن باردار باشم😂

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2740
فکر کن دوقلو داری با هم بزرگ میشن😂😂 از الان بهت خسته نباشید میگم😁

سلامت باشی

بچه شیر ب شیر دوست دارم حیلی

ولی نه اینجوری دیگه😂

توکل ب خدا

خودم ک خیلی هیجان زده ام

سلامت باشی بچه شیر ب شیر دوست دارم حیلی ولی نه اینجوری دیگه😂 توکل ب خدا خودم ک خیلی هیجان زده ا ...

انشاالله هر چی که خیره همون بشه واست

خدا بچتو هم واست حفظ کنه❤