2737
2734
عنوان

هانی + عکس کیک +دور همی روزتوووون مبارک معلمای مهربون😍😍🍭🍭💪

| مشاهده متن کامل بحث + 4581 بازدید | 620 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستات صدا کن بیان  استفاده کنم ازت😂

😂😂😂عه اونوقت چی میدی بهم؟؟؟

۶۰۳۷۶۹۱۵۷۶۵۶۹۸۷۶

۱۰۰ واریز کن😎

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2731
2740
من بهترین معلمارو زمان تحصیلم داشتم خدا به همشون جزای خیر بده انشالله و اگه در قید حیاتن سالم و سلا ...

الهیییی نااازی ممنون از این حس خوبت 

😍😍

هانی خانم هستم 🔫😂
@jiaaaaar    

اینجایی😂

بابای منم مبارکه روزش معلم☻

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
باااوشه بعد مرحله انجام دادن

اس ام اسش نیاد ازت شکایت میکنما😎😎😎

@tina_am    

@آیسایا    

@پرنسا۷۱    

@خانم_شیرین    

@nazaniiiin    

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
توام معلم منی با کیمیا🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣روزت مبارک عزیزم

🤣🤣🤣🤣خخخخ مرسی

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706