2752
2734
عنوان

اگر یه خواستگار داشته باشین که ساکن کانادا(ونکور) باشه ولی...🟥

| مشاهده متن کامل بحث + 1498 بازدید | 113 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کانادا کشور بی بندوباریه کلی قوانین زشت و وقیح توش قانونیه مثل ازدواج همج..گرا فاحشگ.ی لختم تو خی ...

شما چقدر وقت کانادا زندگی کردی؟

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
چقدر طرف رو میشناسی.خیییییلی ریسکه.بعدم همش ۱۹ سالته چرا بری با من ۳۴ ساله ی زن طلاق داده؟

من از همه آدمای اینجا متنفرم آرزوم مهاجرت بود تا این سمی هارو بزارم اینجا و برم ولی خب میخواستم خودم برم نه از طریق ازدواج 

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
باهاش ازدواج کن ی قراره کانادا بری؟ 

اره چون خونه خریده و کل زندگی و شغلش اونجاست 

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
دوسش ندارم ولی دیگه بعداز یه قضیه به خودم قول دادم عشق و احساس رو درونم بکشم  فقط منطق

عشق و احساس کشوه،،،ب عقلت رجوع کن ، اینجا بدیخت میشه،برو و قدرشو هم بدون

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم 
من باشم آره میرم  چون میدونم چقدر سخت زندگی بدون پول.و ارامش

من بعداز پول اخلاق و سازش خیلی واسم مهمه شخصیتم حوریه اگر یه دادی سرم بکشه سریع میام ایران طلاق میگیرم خیلی حساسم

گفت میام شیراز هفته آینده  من موندم بخدا برم قرار نرم حتی کلی هم به پدرو مادرم احترام می‌زاره ...

برو اگرم جوابت منفیه برو اشنا شید بعد بگو نه 

ببین از هر فرصتی واسه اشنایی استفاده کن حتی اگر جوابت منفیه برو حرف بزن بذار ادما دستت بیان و معیارای خودت دستت بیاد به چشم تجربه بهش نگاه کن 

There is GOD💚💚💚   ..                                               

ببین گل دختر ، یه مدت باهاشون صحبت کن ببین از نظر اخلاقی بهم میخورید یا نه، حرف همو میفهمید یا نه 

من موقعیت مشابه شما رو داشتم با این تفاوت که ایشون ساکن امریکا بودن و یه شدت موقعیت خوبی داشتن 

ولی باهاشون که صحبت میکردم میدیدم دنیاهامون خیلی فرق داره ، اصلا به من اجازه ی صحیت نمیداد تو هر چیزی میخواست نظر خودش باشه ، منم اختلاف سنیم با ایشون زیاد بود . سر اینا شد من رد کردم 

باز شما هم یه مدت در قالب اشنایی باهاشون باش و بعد تصمیم بگیر